IP відеокамера Tecsar Lead IPD-L-2M30F-SDSF-poe 2,8

• Мініатюрна IP-відеокамера;

• 1 / 2,8-дюймова CMOS матриця;

• Роздільна здатність матриці 2 Мп;

• Об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 2,8 мм;

• Компресія зображення Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG;

• Дальність ІЧ-підсвічування 30 м;

• Підтримка технології PoE;

• Підтримка ONVIF;

• Тривожний вхід і вихід;

• Слот для установки microSD карти пам'яті до 128Гб;

• Функції відеоаналітики;

• Стандарт захисту від вологи і пилу IP66;

• Підтримка VMS Tecsar Lead;

• Робота з мобільними пристроями iOS, Android;
призначення камери

Камера серії Tecsar Lead - це професійне рішення для систем охоронного відеоспостереження.

Камери Tecsar Lead відповідають найвищим вимогам професійних охоронних систем і дозволяє створювати системи відеоспостереження будь-якого масштабу і складності. Устаткування підтримує відкритий галузевий стандартам ONVIF і при необхідності легко інтегрується з технікою сторонніх виробників, охоронними системами та СКУД, а також підтримується професійним галузевим ПО Milеstone.

Устаткування для систем відеоспостереження марки Tecsar вже багато років присутній на ринку і користується заслуженою популярністю у фахівців-інсталяторів. Висока якість зображення і безвідмовна робота стали запорукою успіху техніки Tecsar. Серія Tecsar Lead привносить в IP відеоспостереження ще кілька корисних нововведень, серед яких: розвинені функції автономної відеоаналітики; інтелектуальна підсвічування, що усуває засвітки; підтримка прогресивного алгоритму компресії Н.265 і ін.


особливості використання

Ця IP-відеокамера створена з використанням найбільш сучасних і прогресивних технічних рішень. Камера дозволяє отримати деталізоване зображення високої якості при роботі в звичайних або складних умовах освітленості, і навіть знімає в повній темряві. Нічна ІК підсвічування даної камери має інтелектуальну підстроювання яскравості, що дозволяє уникнути «засвіти» об'єктів, розташованих близько до камери - наприклад, осіб наблизилися людей. Це дозволяє зберегти на відео добре помітні деталі, що дуже важливо для високорівневих охоронних систем. Інтелектуальний алгоритм управління дозволяє навіть «вести» об'єкт в кадрі, постійно підлаштовуючи яскравість ІК підсвічування найбільш оптимальним чином, для кращої якості зображення. Ця особливість підкреслює професійну орієнтованість серії Tecsar Lead, адже більшість IP-відеокамер у схожій цінової категорії аналогічної можливості не мають.
Розширені можливості відеомоніторингу включають:

Перегляд відео в режимі «онлайн» і автоматичний або ручний ситуаційний менеджмент;

Автоматична робота Smart-функції, яка стежить за перетинанням заданих контрольних ліній;

Можливість налаштування детектора руху як по стандартній сітці, так і по окремих зонах (до 4-х) з різною чутливістю;

Доступність в режимі 24/7 і високий рівень відмовостійкості;

Підтримка VMS Tecsar Lead;

Легке адміністрування системи за допомогою мобільного додатку для iOS, Android або веб-браузера;

Можливість передачі трьох відеопотоків для балансування навантаження на мережу передачі даних.


характеристики камери

- Світлочутлива матриця: 1 / 2.8 "CMOS 2Мп

- Дозвіл відеозапису: 1920x1080, 30 кадрів / с

- Компресія зображення: Ultra 265, H.265, H.264, MJPEG

- Характеристики об'єктива: фіксований 2,8 мм

- Дальність ІК підсвічування: 30 м

- Підтримка РОЕ: є

- Підтримка ONVIF: є

- Тривожний вхід і вихід

- Слот для установки microSD карти пам'яті до 128Гб

- Матеріал корпусу: метал

- Ступінь захисту корпусу від пилу і вологи: IP66

- Діапазон робочих температур: -35 / + 60 градусів Цельсія


функції відеоаналітики

Камера має функцію виявлення руху з настроюваної чутливістю, вміє реєструвати перетин заданих користувачем умовних кордонів в кадрі, здатна реєструвати спроби навмисного впливу на камеру відеоспостереження: спроби розфокусувати або закрити об'єктив, відключити мережу, зняти камеру і ін. Плюс камера здатна відстежувати об'єкти в зоні відеоконтролю, в тому числі і в умовах слабкої освітленості, динамічно змінюючи підсвічування для досягнення кращої якості зображень.


Смарт-функції

Смарт-функції відеоаналітики дозволяють використовувати систему відеоспостереження як потужний інструмент автоматизованої комплексної безпеки.

Смарт-функції аналізують траєкторію руху об'єктів в кадрі, фіксують їх підозрілу поведінку, ведуть автоматичний облік подій і передають тривожні сигнали в разі потреби. При цьому автоматизація мінімізує вплив людського фактора. У оператора охорони немає більше необхідності постійного візуального контролювати зображення. Камера сама проаналізує те, що відбувається перед об'єктивом, і відповідно до заданих критеріїв виявить підозрілі події. Одна з ключових функцій відеоаналітики - виявлення вторгнення на територію. Коли в певній галузі з'являється людина або автомобіль, або вони перетинають контрольну лінію, камера негайно активує режим запису та / або піднімає тривогу.

Ще одна важлива технологія - розпізнавання осіб - дає можливість не тільки використовувати різні тривожні сценарії, але і дозволяє реалізувати настільки корисні аналітичні можливості як підрахунок кількості приходять / йдуть людей.


Смарт-кодування

Технологія смарт-кодування дозволяє набагато ефективніше стискати відеопотік. Дана технологія виділяє рухомі об'єкти в кадрі і здійснює їх компресію окремо від основної статичної картинки. Такий підхід дає можливість в рази знижувати навантаження на мережі передачі даних і помітно економити місце на дискових сховищах. Смарт-кодування дозволяє зменшувати бітрейт до 10 разів, при цьому технологія однаково успішно може використовуватися при компресії як кодеком Н.265, так і кодеком Н.264.


Запис на SD-карту пам'яті

Запис на карту пам'яті дає можливість використовувати камеру автономно. Це може знадобитися на віддалених об'єктах або об'єктах без підведених засобів комунікації: на дачах, в гаражах і т.п. Переглянути запис з карти пам'яті можна на комп'ютері, або ж підключивши камеру до зовнішнього монітора. В останньому випадку навіть не доведеться виймати карту пам'яті з камери.

Залежно від дозволу відеозапису, SD карти ємністю 32 ГБ вистачає приблизно на 5-10 днів безперервної зйомки. У режимі запису по руху 32-гігабайтної карти може вистачити на місяць і більше, якщо трафік в місці відеоспостереження не дуже інтенсивний. Природно, камера використовує можливість циклічної перезапису - при вичерпанні місця на карті пам'яті новий запис буде здійснюватися поверх раніше записаного відео.


Налаштування за допомогою утиліти EZTTool

Використовуючи цю керуючу утиліту можливо:

- Змінити IP адреса камери;

- Налаштувати якість зображення, включаючи яскравість / контраст, експозицію, шумозаглушення, різкість, рівень стиснення відео, динамічний діапазон і ін .;

- Відрегулювати відеопотоки;

- Оновити прошивку.


Управління через web-інтерфейс камери

Регулювання частоти кадрів, шумозаглушення, яскравості / контрасту, експозиції і інших параметрів;

Налаштування Smart функцій відеоаналітики (контроль перетину умовних кордонів);

Регулювання кольору зображення;

Зміна IP-адреси камери;

Управління швидкістю передачі відеоданих, форматами компресії і якістю відеосигналу;

Налаштування розкладу роботи;

Параметри зон і чутливості виявлення руху;

Налаштування детекції аудіо;

Відкриття або закриття доступу до камери для різних користувачів, створення нових або видалення старих акаунтів;

Налаштування оповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження про тривожні події.


підсумок

Професійна IP камера Tecsar Lead пропонує розширені можливості при відстеженні тривожних подій, забезпечує гарантовано високий рівень відмовостійкості і безпеки, здійснює одночасну візуальну і звукову реєстрацію відбувається. Камера забезпечує тривожне сповіщення користувачів системи охоронного відеоспостереження і здатна працювати з професійним ПО для систем відеоспостереження. Така камера робить роботу системи IP-відеоспостереження максимально ефективної і надійної, повністю відповідаючи високими критеріями професійного використання.

$87,00
Виробник:
Артикул:
Lead IPD-L-2M30F-poe
Наявність:
В наявності
Вага:
0,00кг
Розміри (Д x Ш x В):
0,00мм x 0,00мм x 0,00мм

Кількість


Теги: ip камера цифровий відеонагляд