IP відеонагляд

IP відеонагляд

Одним з напрямків, що стрімко розвиваються, у системах безпеки є Ip-Відеоспостереження. IP відеокамери спостереження застосовуються в системах відеоспостереження, як на великих, територіально розподілених об'єктах, так і в невеликих компаніях і приватних володіннях. Камери IP незамінні, коли існує необхідність вилученого моніторингу за технологічними процесами, візуальної верифікації позаштатних ситуацій, вилученого керування проектами. Мережні камери виявляться незамінними в бізнесі, дозволяючи, наприклад, проводити віртуальні виставки, відео-конференції, наради або дистанційне навчання. Вони можуть тимчасово встановлюватися в місця великого скупчення людей для вивчення ситуацій. 

IP камера відеоспостереження це камера із вбудованим веб-сервером, обладнана мережним інтерфейсом можливість, що має, підключення до мереж інтернет. IP камера є не просто обладнанням для приймання, обробки й передачі відеосигналу на монітор, але передавачем аудио- і відеоданих у будь-яку крапку миру, використовуючи провідну або бездротову Ip-Мережу. Крім об'єктива й датчика зображення (матриці), мережна камера включає один або кілька процесорів, пам'ять. Процесори забезпечують обробку, стиск, аналіз відеозображення, а також мережні функції. У пам'яті зберігається вбудоване ПО камери, відеозаписи. Функціонал Ip-Камери дозволяє відправляти відео по мережі в режимі реального часу, виконувати запис на мережні обладнання зберігання даних за розкладом або безупинно, а також при виникненні подій. 


Дистанційний доступ до IP камері в реальному часі ви можете одержати, використовуючи інтернет браузер (Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera). Вам потрібно тільки вказати її Ip-Адресу, увести логін і пароль доступу й Ви зможете переглядати й записувати відео/аудио, вносити зміни в настроювання. Дистанційний доступ до мережних камер відкриває можливість побудови розподілених систем відеоспостереження, що поєднують IP камери, що перебувають у різних містах і навіть країнах. Сьогодні високошвидкісний інтернет надає можливість перегляду й записи відеосигналу від вилучених камер у реальному режимі часу, зі швидкістю 25 до/сек і більш.Ip-Камери підтримують мережні протоколи, що дозволяють передачу відеопотоків у форматах стиску Motion JPEG, MPEG-4 або H.264, а також відправляти окремі зображення у форматі JPEG.Ip-

Камерам для відеоспостереження, на відміну від аналогових камер, для функціонування не потрібен включений комп'ютер або відеореєстратор. Будучи побудованими на базі комп'ютерів, IP камери спостереження мають можливості, недоступні для аналогових камер. 

Цифрова обробка відеосигналу (DSP)
 у порівнянні з аналоговою обробкою дозволяє одержати ряд переваг. Такі камери більш технологичны, мають гнучкі алгоритми роботи, не вимагають додаткових настроювань при експлуатації. 

На ринку систем відеоспостереження представлені Ip-Камери з CCD і CMOS матрицями. Широко використовуються недорогі мегапіксельні CMOS матриці. Серед переваг більш дорогих CCD матриць - гарна передача кольору, відмінна чутливість, можливість установки часу спрацьовування затвора, широкий динамічний діапазон. CCD матриці знайшли широко застосовуються в зовнішніх IP камерах, оскільки для вуличного спостереження важливі чутливість, широкий динамічний діапазон, можливість використання об'єктивів з автодиафрагмой. CCD матриці мегапіксельного дозволу, представлені сьогодні на ринку, мають відмінну передачу кольору, чутливістю до 0.01 Люкс, ручним регулюванням часу спрацьовування затвора. 


На сьогодні якість передачі кольору в CMOS матрицях практично досяглося рівня передачі кольору CCD матриць, стали набагато менше шуми матриць, значно покращилася чутливість. Чутливість у кращих моделях досягає 0.1−0.05 люкс. У комбінації з режимом роботи день ніч, механічним ИК фільтром, можливістю використання об'єктивів з автодиафрагмой дозволяє застосовувати такі Ip-Камери на вулиці.


Інтелектуальні функції
 Камери IP відеоспостереження підтримують функції керування подіями, мають вбудовану систему інтелектуального аналізу подій: функції стиску відео/аудио потоків, регулювання характеристик зображення, настроювання поведінки при слабкій освітленості, детекции руху й звуку, автоматичного спостереження (у поворотних камерах), оповіщення про несанкціоновану дію на камери. 

Тип
харчування
 В більшості камер відеоспостереження IP для приміщень реалізована технологія харчування Poe, що дозволяє передавати електроживлення й відеосигнал по одному кабелю, що приводить до спрощення й здешевленню монтажу. Для вуличних камер (з підігрівом корпуса) потрібна більша потужність: як правило, застосовується харчування High Poe або 12/24 В. 

Швидкість формування й передачі кадрів
 Швидкість відеопотоку прямо залежить від дозволу й може змінюватися від 12 до 25-30 кадрів у секунду. Більшість Ip-Камер підтримують кілька режимів з різною швидкістю передачі відеокадрів.Ик-

Підсвічування,
що автоматично віддаляється Ик-Фільтр, режим день/ніч
 дозволяють широко використовувати камери на слабко освітлених або неосвітлених територіях. Система «день-ніч» дозволяє одержувати зображення високої якості й при будь-якім висвітленні. 

Детектор
руху
 Функція може бути включена з боку камери або з боку сервера. Перевагою детекции руху у відеокамері є зниження навантаження на сервер і зменшення вартості системи відеоспостереження. Карта пам'яті
 Багато Ip-Камери мають рознімання для підключення карти пам'яті, на яку можливо записувати й зберігати як відео, так і окремі кадри. 

Уточнити пошук

Сортування:
К-ть:

IP відеокамера MPX-3812DIRC
Основою пристрою є 1 / 2.8 '' CMOS SONY Exmor. За обробку зображення відповідає процесор FHD - TP2810, що має на борту всі необхідні функції для оптимізації роботи камери під конкретні умови спостереження. Для цього процесор має автоматичний баланс білого, цифровий фільтр шумозаглушення 3DNR, розширений динамічний діапазон D-WDR, компенсація зустрічних засвічень BLC. Управління OSD меню здійснюється безпосередньо з web інтерфейсу. Вбудований ІК-фільтр блокує інфрачервоне світло в денний час для підвищення якості зображення. У нічний час цей фільтр прибирається, щоб використовувати більш широкий спектр випромінювання для відеоспостереження, і разом з інтелектуальної ІК-підсвічуванням (до 20 м) забезпечує контроль за об'єктом навіть у повній темряві. Корпус камери виготовлений з пластику. ..
$69,00
IP-відеокамера Tecsar IPW-1.3M-20F-poe
Вулична IP-відеокамера;1/3-дюймова матриця ON Semiconductor AR0330;Роздільна здатність матриці 3 Мп;Варіфокальний об'єктив з фокусною відстанню 2,8-12 мм;Відеопотоки H.264;Дальність ІЧ-підсвічування 40 м;Дозвіл об'єктива 3 Мп;Підтримка ONVIF 2.0;Стандарт захисту від вологи і пилу IP66;Підтримка технології «хмара»;..
$53,00
IP-відеокамера Tecsar IPW-3M-40V-poe
Вулична IP-відеокамера;1/3-дюймова матриця ON Semiconductor AR0330;Роздільна здатність матриці 3 Мп;Варіфокальний об'єктив з фокусною відстанню 2,8-12 мм;Відеопотоки H.264;Дальність ІЧ-підсвічування 40 м;Дозвіл об'єктива 3 Мп;Підтримка ONVIF 2.0;Стандарт захисту від вологи і пилу IP66;Підтримка технології «хмара»;..
$165,00
Вулична IP-відеокамера CnM Secure IPW-2M-30F-poe
• Вулична IP-відеокамера• 1/3-дюймова матриця Sony Exmor IMX122• Роздільна здатність матриці 2 Мп• Об'єктив з фокусною відстанню 3,6 мм / F2.0• Підтримка технології PoE• відеопотоків HD MPEG-4, H.264, JPEG• Дальність ІЧ-підсвічування 30 м• Стандарт захисту від вологи і пилу IP66Вулична IP-камера CnM Secure IPW-2M-30F-poe - цифровий багатофункціональний пристрій призначений для побудови систем охоронного відеоспостереження. Камера працює таким чином: після обробки потоку світла матрицею, сигнал надходить на процесор, процесор обробляє сигнал, оцифровує його і вже оцифрований сигнал надходить в мережу передачі даних, за якою може бути переданий на мережевий реєстратор, комп'ютер, мобільний пристрій. У процесі обробки відеосигнал, як правило, стискається за допомогою одного з алгоритмів компресії. Дана камера підтримує такі формати компресії: MPEG-4, H.264, JPEG. Камера підтримує роботу з мережевими (NVR) і гібридними (HVR) відеореєстраторами. Сучасні IP-камери, в тому числі і дана модель, дозволяють знімати відео в мегапіксельних дозволах, що характеризуються високою деталізацією.Матриця Sony Exmor IMX122IMX122 є добре відомим високоякісним сенсором з роздільною здатністю 2 Мп, використовуваним для виробництва високоякісних IP-відеокамер.Сенсору властиві всі технологічні переваги Exmor - додатковий зовнішній шар мікро-лінз, розміщення структури провідників позаду фото-осередків (багатошарова структура), інтегровані в кожну клітинку АЦП (що дозволило радикально знизити рівень фо..
$58,00
Вулична IP-відеокамера CnM Secure IPW-2M-40V-poe
Вулична IP-відеокамера CnM Secure IPW-2M-40V-poe• Вулична IP-відеокамера• 1/3-дюймова матриця Sony Exmor ICX 122• Роздільна здатність матриці 2 Мп• Варіфокальний об'єктив з фокусною відстанню 2,8-12 мм• відеопотоків HD MPEG-4, H.264, JPEG• Дальність ІЧ-підсвічування 40 м• Дозвіл об'єктива 3 Мп• Стандарт захисту від вологи і пилу IP66Вулична IP-камера CnM Secure IPW-2M-40V-poe - цифрове багатофункціональний пристрій призначене для побудови систем охоронного відеоспостереження. Камера працює таким чином: після обробки потоку світла матрицею, сигнал надходить на процесор, процесор обробляє сигнал, оцифровує його і вже оцифрований сигнал передається в мережу, звідки може транслюватися на сервер, ПК, мобільний пристрій, реєстратор. При обробці процесором зображення, як правило, стискається за допомогою одного з алгоритмів компресії. Дана камера підтримує формати компресії: MPEG-4, H.264, JPEG. Камера підтримує роботу з мережевими (NVR) і гібридними (HVR) відеореєстраторами. IP-камери, в тому числі і дана модель, дозволяють знімати відео у високій роздільній здатності з поліпшеною деталізацією зображення.Матриця Sony Exmor IMX122IMX122 є добре відомим високоякісним сенсором з роздільною здатністю 2 Мп, використовуваним для виробництва високоякісних IP-відеокамер.Сенсору властиві всі технологічні переваги Exmor - додатковий зовнішній шар мікро-лінз, розміщення структури провідників позаду фото-осередків (багатошарова структура), інтегровані в кожну клітинку АЦП (що дозволило радикал..
$68,00
Маршрутизатор ASUS RT-AC51U
ОПИСМаршрутизатор Wi-Fi ASUS RT-AC51U - це бездротовий маршрутизатор стандарту 802.11ac, що забезпечує швидкість передачі даних на рівні 300 і 433 Мбіт / с в діапазонах 2.4 і 5 ГГц, відповідно. Завдяки роз'єму USB до нього можна підключити 3G / 4G-модеми, принтери і зовнішні накопичувачі, щоб розширити функціональність пристрою. Цей же роз'єм дозволяє заряджати мобільні гаджети, не піклуючись про додаткове блоці живлення. Для управління всіма функціями маршрутизатора є зручний і інтуїтивно зрозумілий інтерфейс ASUSWRT. У число його можливостей входять моніторинг інтернет-трафіку і обмеження пропускної здатності інтернет-каналу для окремих додатків. Високошвидкісний стандарт бездротового зв'язку Wi-Fi 802.11acМаршрутизатор Wi-Fi ASUS RT-AC51U - це сучасний двохдіапазонний бездротовий маршрутизатор, який підтримує стандарт Wi-Fi 802.11ac. Таким чином, цей пристрій дає можливість всім користувачам насолодитися перевагами нової технології, яку відносять до п'ятого покоління бездротових засобів комунікації. Завдяки потужним антен бездротовий модуль RT-AC51U володіє на 150% збільшеним радіусом дії в порівнянні зі звичайними маршрутизаторами. Завдяки можливості одночасної роботи в двох частотних діапазонах (2.4 і 5 ГГц) зі швидкістю 300 Мбіт / с і 433 Мбіт / с, відповідно, RT-AC51U забезпечує загальну швидкість передачі даних по бездротовій мережі на рівні 733 Мбіт / с. Для безпечного доступу в інтернет можна запустити VPN-сервер з використанням шифрування PPTP...
$38,00
МАРШРУТИЗАТОР ASUS RT-AC68U
ОПИСМаршрутизатор Wi-Fi ASUS RT-AC68UЗагальна швидкість передачі даних маршрутизатора ASUS RT-AC68U складає 1900 Мбіт / с (1300 Мбіт / с в діапазоні 5 ГГц за стандартом 802.11ac і 600 Мбіт / с в діапазоні 2,4 ГГц за стандартом 802.11n), що робить цю модель найбільш високошвидкісною серед доступних на даний момент.За високу швидкість обробки переданих маршрутизатором даних відповідає двоядерний процесор, тому відтворення потокового HD-відео завжди буде плавним, «лаги» в онлайн-іграх - мінімальними, а якість звуку інтернет-телефонії - ідеальним.Технологія ASUS AiRadar служить для збільшення зони покриття мережі Wi-Fi. Інтелектуально визначаючи розташування підключених пристроїв, RT-AC68U перетворює слабкий всенаправленний сигнал в сильний односпрямований, що забезпечує більш високу швидкість передачі даних.Завдяки можливості одночасної роботи в двох частотних діапазонах (2,4 і 5 ГГц) зі швидкістю 600 Мбіт / с і 1300 Мбіт / с, відповідно, RT-AC68U забезпечує загальну швидкість передачі даних по бездротовій мережі на рівні 1900 Мбіт / с...
$184,00
Показано 1 по 8 з 8 (Всього сторінок 1)