Купольні IP камери

Купольні IP камери

Купольні IP камери відеоспостереження — також відомі як Dome Camera — компактне обладнання з кожухом, виконаному у вигляді купола. До переваг таких камер можна віднести непомітність, ергономічний дизайн, складність визначення для спостерігача напрямку об'єктива камери. Гідністю конструкції IP камер купольних є міцний кожух купольного типу, який надійно захищає відеомодуль обладнання від механічних впливів. По інших функціях купольні мережні камери нічим не відрізняються від інших мережних камер відеоспостереження.

Ми пропонуємо Вашій увазі широкий модельний ряд купольних IP камер від виробників мережного відеоспостереження, таких як Axis, Hikvision, Brickcom, що задовольняє сучасним вимогам до побудови систем відеоспостереження:

Купольні фіксовані IP камери, у яких відразу після установки камери настроюється напрямок огляду. Таку камеру можна направити в будь-яке місце. Затемнений купол не дає можливість визначити, у яку сторону вона спрямована. Додаткові функціональні можливості надають моделі з варио- і змінними об'єктивами.

Купольні поворотні IP камери, або Ptz-Камери, об'єктив яких за допомогою поворотного обладнання, може автоматично направлятися убік локалізації подій тривоги. Такі камери оснащені об'єктивом зі змінною фокусною відстанню. Поворотні IP камери можуть підтримувати такі функції як безперервне панорамирование, нахил і масштабування зображення, детектирования руху й звуку, автоматичне спостереження, інтелектуальну обробку тривожних подій. Такі камери ідеально підходять для відеоспостереження за вулицями міст, периметром об'єктів, а також в аеропортах і морських портах. 

Купольні вуличні IP камери – всепогодні камери, що мають клас захисту корпуса IP66, готові відразу після установки до використання поза приміщеннями. Для вуличних камер не потрібне використання додаткових зовнішніх кожухів. Існують моделі з підтримкою широкого діапазону температур, вбудованим нагрівачем і вентилятором, що дозволить Вам підібрати камеру, що підходить для кліматичних умов місцевості, де перебуває Ваш об'єкт. 

Купольні антивандальные IP камери, що мають підвищений клас захисту, що забезпечує захист відеомодуля не тільки від складних погодних умов, але й від механічних впливів силою до 20 Дж

Сортування:
К-ть:

Купольная IP-видеокамера CnM Secure IPD-1M-30F-poe
• 1/4-дюймова матриця OmniVision OV9712 CMOS-датчик • Дозвіл Матриці 1 Мп • Об'єктив з фокусною відстанню 3,6 мм / F2.0 • Підтримка технології PoE • відеопотоків HD MPEG-4, H.264, JPEG • Дальність ІК підсвічування 40-му • Металевий антивандальний корпус, стандарт захисту від вологи і пилу IP66 ..
$50,00
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)