Поворотні IP камери

Поворотні IP камери

Поворотні IP камери відеоспостереження належать класу високотехнологічних роботизированных камер (PTZ, speed dome - камери) і призначені для цілодобового панорамного відеоспостереження в умовах мінливої освітленості. Усі сучасні speed dome Ip-Камери випускаються з кольоровими матрицями, підтримують режим День-Ніч. Сучасні мережні PTZ -камери здатні контролювати більші території під час відсутності додаткового висвітлення, навіть у повній темряві.

Поворотні Ip-Камери містяться в антивандальный захисний кожух, оснащені поворотним обладнанням і трансфокатором, можуть управлятися з дистанційного пульта керування або працювати в автоматичному режимі, згідно з попередньо виконаними настроюваннями. Випускаються моделі внутрішнього й вуличного виконання. Вуличні поворотні Ip-Камери обладнаються кожухом з автоматично керованим повітряним охолодженням і термоподогревом. Для використання в місцях високого скупчення людей камери поставляються в усовершенстваованном камуфляжнім виконанні. Для використання в умовах агресивного зовнішнього середовища, камери обладнаються спеціалізованими корпусами.

Об'єктив speed dome камери здатний повертатися у вертикальній і горизонтальної площинах, здійснюючи круговий контроль охоронюваної території. Сучасні трансфокальные об'єктиви з 30-кратним (і більш) збільшенням дозволяють одержувати детальне зображення об'єктів на значних відстанях. Камера управляється за допомогою пульта керування RS485 або програмно, по мережі.

Професійні speed dome камери мають широкий діапазон керування телеметрією: можна створювати до 256 «предустановок» позиціонування камер на необхідні крапки контролю, програмувати маршрути моніторингу й зуммирование. Камери мають вбудований детектор руху, завдяки якому відбувається автоматичне виявлення руху в зоні контролю й включення відеозйомки.

Мережні Ptz-Камери підтримують дуальний потік відео, що знижує навантаження на відеореєстратор і мережа.

Для придушення шумів відеозображення, у мережних speed dome камерах використовується функція тривимірного динамічного придушення шумів (3D DNR), що разом з функцією широкого динамічного діапазону (DWDR) дозволяє одержувати чітке зображення навіть в умовах різкого контрасту висвітлення елементів сцени.

Поскльку поворотні Ip-Камери є досить дорогими обладнаннями, економічна ефективність системи відеоспостереження може бути досягнута за рахунок спільного використання фіксованих і PTZ відеокамер. Так, можна настроїти включення поворотної камери у випадку сигналу тривоги з фіксованої камери. У випадку влучення в поле "зору" фіксованої камери об'єкта, що рухається, Ptz-Камера автоматично "наводиться" на об'єкт і супроводжує його.

Поворотні Ip-Камери затребувані в системах відеоспостереження будь-яких комплексів, наприклад, аеропортах, залізничних вокзалах, швидкісних автомагістралях, на заводах, у банках, на автомобільних стоянках, у торгових центрах і житлових комплексах.

Сортування:
К-ть:

Вулична IP-відеокамера CnM Secure IPW-2M-30F-poe
• Вулична IP-відеокамера• 1/3-дюймова матриця Sony Exmor IMX122• Роздільна здатність матриці 2 Мп• Об'єктив з фокусною відстанню 3,6 мм / F2.0• Підтримка технології PoE• відеопотоків HD MPEG-4, H.264, JPEG• Дальність ІЧ-підсвічування 30 м• Стандарт захисту від вологи і пилу IP66Вулична IP-камера CnM Secure IPW-2M-30F-poe - цифровий багатофункціональний пристрій призначений для побудови систем охоронного відеоспостереження. Камера працює таким чином: після обробки потоку світла матрицею, сигнал надходить на процесор, процесор обробляє сигнал, оцифровує його і вже оцифрований сигнал надходить в мережу передачі даних, за якою може бути переданий на мережевий реєстратор, комп'ютер, мобільний пристрій. У процесі обробки відеосигнал, як правило, стискається за допомогою одного з алгоритмів компресії. Дана камера підтримує такі формати компресії: MPEG-4, H.264, JPEG. Камера підтримує роботу з мережевими (NVR) і гібридними (HVR) відеореєстраторами. Сучасні IP-камери, в тому числі і дана модель, дозволяють знімати відео в мегапіксельних дозволах, що характеризуються високою деталізацією.Матриця Sony Exmor IMX122IMX122 є добре відомим високоякісним сенсором з роздільною здатністю 2 Мп, використовуваним для виробництва високоякісних IP-відеокамер.Сенсору властиві всі технологічні переваги Exmor - додатковий зовнішній шар мікро-лінз, розміщення структури провідників позаду фото-осередків (багатошарова структура), інтегровані в кожну клітинку АЦП (що дозволило радикально знизити рівень фо..
$58,00
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)