Вуличні IP камери

Вуличні IP камери

IP камера- надійне й багатофункціональне обладнання, яке успішно застосовується в системах охоронного відеоспостереження різного роду. Залежно від того, у якім середовищі відеоспостереження буде функціонувати та або інша ip камера, прийняте їх класифікувати по цільовім призначенню на такі типи: ip відеокамери для внутрішнього спостереження й ip камери для зовнішнього спостереження (іншими словами – вуличні або зовнішні ip камери).

На сьогоднішній день ip відеокамери (вуличні й внутрішні) більшістю технічних характеристик перевершили своїх попередниць – аналогові камери. Якщо ip відеокамери іноді зовні нічим не відрізняються від аналогових, то їх функціональна начинка дозволяє розширити діапазон можливостей, що робить ip камеру ( як вуличну, так і камеру для внутрішнього спостереження) більш гнучкої для побудови комплексних систем відеоспостереження.

При виборі ip камери (особливо, якщо це вуличні камери) варто обертати увага на її технічні характеристики: здатність передавати розпізнавану картинку у випадках слабкої освітленості ( приміром, у темний час доби), дальність і ширина инфра- червоного підсвічування, ступінь запалі- і вологозахисту камери, величина фокусної відстані, дозвіл матриці й багато інші. Залежно від технічних характеристик і функціональних можливостей міняється ціна на вуличні ip камери відеоспостереження.

Вуличне ip відеоспостереження відіграє значиму роль у системах охорони, тому що дозволяє контролювати зовнішній периметр об'єкта, що, у більшості випадків, може стати фактором запобігання несанкціонованого й небажаного проникнення на територію.

У нашім магазині представлений різноманітний асортименти ip камер. Тут ви зможете купити вуличну ip камеру для зовнішнього відеоспостереження й підібрати оптимальні камери для використання в приміщеннях.

Сортування:
К-ть:

Вулична IP-відеокамера CnM Secure IPW-2M-30F-poe
• Вулична IP-відеокамера• 1/3-дюймова матриця Sony Exmor IMX122• Роздільна здатність матриці 2 Мп• Об'єктив з фокусною відстанню 3,6 мм / F2.0• Підтримка технології PoE• відеопотоків HD MPEG-4, H.264, JPEG• Дальність ІЧ-підсвічування 30 м• Стандарт захисту від вологи і пилу IP66Вулична IP-камера CnM Secure IPW-2M-30F-poe - цифровий багатофункціональний пристрій призначений для побудови систем охоронного відеоспостереження. Камера працює таким чином: після обробки потоку світла матрицею, сигнал надходить на процесор, процесор обробляє сигнал, оцифровує його і вже оцифрований сигнал надходить в мережу передачі даних, за якою може бути переданий на мережевий реєстратор, комп'ютер, мобільний пристрій. У процесі обробки відеосигнал, як правило, стискається за допомогою одного з алгоритмів компресії. Дана камера підтримує такі формати компресії: MPEG-4, H.264, JPEG. Камера підтримує роботу з мережевими (NVR) і гібридними (HVR) відеореєстраторами. Сучасні IP-камери, в тому числі і дана модель, дозволяють знімати відео в мегапіксельних дозволах, що характеризуються високою деталізацією.Матриця Sony Exmor IMX122IMX122 є добре відомим високоякісним сенсором з роздільною здатністю 2 Мп, використовуваним для виробництва високоякісних IP-відеокамер.Сенсору властиві всі технологічні переваги Exmor - додатковий зовнішній шар мікро-лінз, розміщення структури провідників позаду фото-осередків (багатошарова структура), інтегровані в кожну клітинку АЦП (що дозволило радикально знизити рівень фо..
$58,00
Вулична IP-відеокамера CnM Secure IPW-2M-40V-poe
Вулична IP-відеокамера CnM Secure IPW-2M-40V-poe• Вулична IP-відеокамера• 1/3-дюймова матриця Sony Exmor ICX 122• Роздільна здатність матриці 2 Мп• Варіфокальний об'єктив з фокусною відстанню 2,8-12 мм• відеопотоків HD MPEG-4, H.264, JPEG• Дальність ІЧ-підсвічування 40 м• Дозвіл об'єктива 3 Мп• Стандарт захисту від вологи і пилу IP66Вулична IP-камера CnM Secure IPW-2M-40V-poe - цифрове багатофункціональний пристрій призначене для побудови систем охоронного відеоспостереження. Камера працює таким чином: після обробки потоку світла матрицею, сигнал надходить на процесор, процесор обробляє сигнал, оцифровує його і вже оцифрований сигнал передається в мережу, звідки може транслюватися на сервер, ПК, мобільний пристрій, реєстратор. При обробці процесором зображення, як правило, стискається за допомогою одного з алгоритмів компресії. Дана камера підтримує формати компресії: MPEG-4, H.264, JPEG. Камера підтримує роботу з мережевими (NVR) і гібридними (HVR) відеореєстраторами. IP-камери, в тому числі і дана модель, дозволяють знімати відео у високій роздільній здатності з поліпшеною деталізацією зображення.Матриця Sony Exmor IMX122IMX122 є добре відомим високоякісним сенсором з роздільною здатністю 2 Мп, використовуваним для виробництва високоякісних IP-відеокамер.Сенсору властиві всі технологічні переваги Exmor - додатковий зовнішній шар мікро-лінз, розміщення структури провідників позаду фото-осередків (багатошарова структура), інтегровані в кожну клітинку АЦП (що дозволило радикал..
$68,00
Показано 1 по 2 з 2 (Всього сторінок 1)