Домофони

Домофони

Домофон - електронний пристрій, який дозволяє вести переговори з прийшли людьми (аудиодомофон), дивитися на них (відеодомофон), а в разі необхідності дистанційно відкрити замок дверей (система контролю доступу). Простота компонентів. Домофонні системи (домофони) складаються з блоку управління, викличної панель і, як правило, електромагнітного замка з дистанційним управлінням. Під блоком управління мається на увазі абонентська частина, яка монтується в квартирі або будинку. Виклична панель при цьому встановлюється на дверях під'їзду, у квартирних дверей або на воротах заміського будинку. Там же встановлюється і замок з дистанційним управлінням. Багатоквартирні домофони (Київ) дозволяють людині біля вхідних дверей поговорити з мешканцями квартири, набравши код на панелі виклику. Як правило, саме домофон вибирають в якості першого охоронного приладу для будинку або офісу. Причин за якими споживач так любить домофони чимало:

 

Мінімум затрат. Домофони - одні з найпростіших пристроїв забезпечують захист вашого будинку, квартири, офісного приміщення, дачі або складу, що має на увазі досить невеликі витрати на його придбання, монтаж і обслуговування. Як найдоступніший варіант Ви можете вибрати дротового аудиодомофон, при бажанні бачити співрозмовника слід обзавестися відеосистемою. Найбільш просунуті домофони Київ надає в широкому асортименті. Такі пристрої можуть бути безпровідними, а так само дозволяють вести запис і зберігання інформації. Безліч зручностей. Абонентська частина може бути встановлена ​​на видаленні від викличної панелі, що дозволяє з максимальним комфортом вибрати її положення, а в разі бездротової системи такий пристрій і зовсім не вимагає монтажу, а значить, може бути використане де завгодно. При використанні домофона немає необхідності бігти до воріт заміського будинку або спускатися до дверей у під'їзд, щоб відкрити її. Для членів сім'ї та друзів Ви можете зробити спеціальні ключі-мітки, які дозволять їм самостійно відкривати двері.

 

Максимум захисту. Так, домофон Київ окрім функції «дверного дзвінка», часто виступає як найпростіше захисний пристрій. При натисканні прийшли людиною кнопки на панелі виклику відеодомофона система автоматично активується, і Ви відразу можете бачити, хто прийшов, не задаючи питання «Хто там?», Після якого стає зрозуміло, що власник квартири знаходиться вдома. Діти, відкриваючи двері дорослим за допомогою відеодомофона, будуть бачити, хто прийшов. Навіть аудиодомофон дозволяє уникнути прямого контакту з відвідувачем. Тільки Ви приймаєте рішення відкривати йому двері чи ні. І якщо звичайний замок можна розкрити, то електромеханічний замок домофону найчастіше просто не має зовнішніх елементів, що дозволяють зловмисникам зламати його.

 

Наша компанія пропонує Вам купити домофон в Києві. Ми не тільки продаємо домофони в Києві, а й надаємо послуги з установки домофонів, подальшого обслуговування, сервісного ремонту апаратів. У нас Ви можете вибрати домофон, купити обладнання для самостійної установки, а також замовити систему "під ключ". Продаж домофонів можлива в роздріб і оптом. Просто зателефонуйте нам, і наші консультанти допоможуть визначитися Вам з найбільш ефективним рішенням. Купити домофон в Києві, та інших містах України Ви зможете з нашою допомогою. Ціна на домофон Вас приємно здивує. Не чекайте того, щоб шахраї постукали і в ваші двері - використовуйте сучасні домофонні системи.

Уточнити пошук

Сортування:
К-ть:

Домофон NeoLight Alpha
7 дюймів сенсорний ємнісний екран 800х480;Графічне меню: два інтерфейси, українська / російська / англійська мова;Функція «Не турбувати»;Адресний інтерком, загальний виклик по всіх моніторів;Функція автовідповідача;Простий відеореєстратор з детектором руху;Запис відео та аудіо;Запис фото на внутрішню пам'ять або на SD карту;Підтримка мультимедіа: фоторамка, відтворення музики;Підключення додаткових викличних панелей або відеокамер.==============Основні функціїІнтуїтивно зрозуміле графічне меню з двома інтерфейсами (мови: українська, російська, англійська), великі і яскраві іконки для легкого і комфортного управління;Сенсорний ємнісний екран, подібний до того який використовується в iPhone / iPad - реагує на дотик, дозволяє управляти інтерфейсом буз зусиль;Наявність вбудованої пам'яті на 64 кадра, що надходять з кожного натискання викличної відеопанелі;Режим відеореєстратора дозволяє записувати відео і аудіо, режим запису можна включити вручну, або автоматично (за розкладом або по руху). При цьому немає необхідності в додатковому датчику руху;До відеодомофону ви можете підключити до чотирьох пристроїв (викличних панелей або відеокамер);До чотирьох відеодомофонів NeoLight можна об'єднати в одну систему, зробивши можливим переадресування виклику між домофонами, використання гучного оповіщення і відкривати двері з будь-якого домофона;Прослуховування домофонів в режимі "Аудіоняня" дозволяє дистанційно прослуховувати дитячу кімнату, а при підключенні до домофону відеокамери - ще й ..
$174,00
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)