Відеодомофони Чорно-Білі

Відеодомофони Чорно-Білі

Відеодомофон складається з двох основних частин: монітора і викличної (переговорної) панелі.

 

Монтаж монітора здійснюється безпосередньо в приміщенні. Виклична панель монтується зовні - біля входу в квартиру, приватний будинок, офіс, на в'їзді в паркінг і т. П. Панель обладнується портативної відеокамерою, сигнал з якої передається на монітор. Портативні відеокамери найчастіше мають або чорно-біле, або кольорове виконання, також останнім часом стали з'являтися комбіновані камери «день-ніч», що переходять в чорно-білий режим в умовах низької освітленості. Залежно від того, яка камера відеоспостереження встановлена ​​на панелі виклику, розрізняють кольорові і чорно-білі відеодомофони.

 

В силу своєї дешевизни і практичності, відеодомофони ч / б залишаються вельми популярними і зараз, коли системи кольорового відеоспостереження, і, зокрема, відеодомофонні системи, зробили якісний стрибок вперед.

 

Хоча основною перевагою чорно-білих відеодомофонів і є їх низька, порівняно з кольоровими аналогами, вартість, існує ще один важливий «плюс»: при недостатньому рівні освітленості в під'їзді чи на вулиці, якість чорно-білого зображення перевершує якість кольорової картинки.

 

І в цілому, специфіка такого обладнання, як відеодомофон, дозволяє вирішувати основну поставлене перед ним завдання, а саме - детектування відвідувача, обмежившись чорно-білої картинкою. Кажучи іншими словами - чорно-білі відеодомофони рідко володіють набором наворочених додаткових функцій, але зі своєю основною роботою справляються на тверду «п'ять». Багато наших клієнтів уже переконалися в цьому на практиці.

 

Дизайн чорно-білих відеодомофонів ні в якому разі не є морально застарілим - пристрої ергономічні, компактні і з легкістю впишуться в інтер'єр будь-якої складності та стилістичної спрямованості.

 

У нашому магазині представлений широкий вибір відеодомофонів ч / б. Наші менеджери з радістю допоможуть Вам вибрати модель, яка оптимально підійде для Ваших потреб. Крім покупки устаткування, Ви можете замовити в нашій компанії його монтаж - наші висококваліфіковані фахівці встановлять і налаштують обраний Вами чорно-білий відеодомофон. Монтаж буде здійснено в максимально швидкі терміни, в вибране Вами час. Також, якщо в цьому буде необхідність, Ви завжди зможете зателефонувати в нашу службу техпідтримки, щоб задати питання, які Вас цікавлять, і отримати на них компетентні відповіді.

В цій категорії немає товарів.