Відеодомофони кольорові

Відеодомофони кольорові

Пристрій відеодомофона включає в себе дві основні частини: монітор і виклична або, як її ще називають, переговорна панель.

 

Монітор встановлюється в приміщенні і приймає зображення з панелі виклику, яка встановлюється зовні - біля входу в квартиру, офіс, заміський будинок, біля шлагбаума на в'їзді на парковку і т.д. Виклична панель відеодомофона оснащена портативною камерою відеоспостереження, динаміком і мікрофоном. Портативна камера відеоспостереження може бути кольоровою або чорно-білою, залежно від цього розрізняють ч / б відеодомофони і відеодомофони кольорові.

 

Останнім часом все більшу популярність на ринку систем безпеки набувають кольорові відеодомофони. Насамперед, це пов'язано з підвищенням технічних параметрів кольорових камер відеоспостереження і, відповідно, поступовим зникненням якісних, а також цінових розходжень між чорно-білими і кольоровими відеодомофонами. Зараз дозволити собі купити кольоровий домофон може навіть людина середнього достатку. При цьому покупець отримує пристрій, що не уступає по технічним характеристикам своїм чорно-білим аналогам, а також перевершує їх за іншими критеріями.

 

В першу чергу кольоровий відеодомофон дозволяє легше розпізнати відвідувача, оскільки зображення на дисплеї природніше і реалістичніше. Будучи більш престижним пристроєм, кольорові відеодомофони часто володіють набором додаткових функцій. Природно, використовуючи кольоровий домофон, господар збільшує і престижність свого будинку, офісу, квартири.

 

Кольорові домофони володіють сучасним ергономічним дизайном, виглядають строго і стильно, що дозволяє їм з легкістю вписатися в інтер'єр будь-якої складності, задовольнивши при цьому смак найвимогливіших покупців.

 

В цілому, як уже було сказано, останнім часом простежується тенденція до збільшення покупок кольорових відеодомофонів по відношенню до їх чорно-білим аналогам, що обумовлюється появою нових функцій, поліпшенням якості картинки і стабільним зменшенням різниці в ціні.

 

У нашому магазині представлений широкий вибір кольорових відеодомофонів. Зробивши покупку, Ви на практиці переконайтеся в їх високій якості і функціональності. Крім того, наші висококваліфіковані фахівці здійснять установку і наладку обраного Вами кольорового домофону в найкоротші терміни і в зручний для Вас час. У разі необхідності, Ви завжди можете звернутися в нашу службу техпідтримки, де зможете отримати компетентну консультацію по цікавлять Вас.

Сортування:
К-ть:

Домофон NeoLight Alpha
7 дюймів сенсорний ємнісний екран 800х480;Графічне меню: два інтерфейси, українська / російська / англійська мова;Функція «Не турбувати»;Адресний інтерком, загальний виклик по всіх моніторів;Функція автовідповідача;Простий відеореєстратор з детектором руху;Запис відео та аудіо;Запис фото на внутрішню пам'ять або на SD карту;Підтримка мультимедіа: фоторамка, відтворення музики;Підключення додаткових викличних панелей або відеокамер.==============Основні функціїІнтуїтивно зрозуміле графічне меню з двома інтерфейсами (мови: українська, російська, англійська), великі і яскраві іконки для легкого і комфортного управління;Сенсорний ємнісний екран, подібний до того який використовується в iPhone / iPad - реагує на дотик, дозволяє управляти інтерфейсом буз зусиль;Наявність вбудованої пам'яті на 64 кадра, що надходять з кожного натискання викличної відеопанелі;Режим відеореєстратора дозволяє записувати відео і аудіо, режим запису можна включити вручну, або автоматично (за розкладом або по руху). При цьому немає необхідності в додатковому датчику руху;До відеодомофону ви можете підключити до чотирьох пристроїв (викличних панелей або відеокамер);До чотирьох відеодомофонів NeoLight можна об'єднати в одну систему, зробивши можливим переадресування виклику між домофонами, використання гучного оповіщення і відкривати двері з будь-якого домофона;Прослуховування домофонів в режимі "Аудіоняня" дозволяє дистанційно прослуховувати дитячу кімнату, а при підключенні до домофону відеокамери - ще й ..
$174,00
Показано 1 по 1 з 1 (Всього сторінок 1)