Визивні панелі чорно-білі

Визивні панелі чорно-білі

Відеодомофон складається з двох основних частин: встановлюваного всередині приміщення монітора і встановлюваної зовні (на вході в заміський будинок, квартиру, офісне приміщення, доступ до паркування) панелі виклику. Виклична панель включає в себе мініатюрну відеокамеру, мікрофон і динамік. Така відеокамера може мати кілька варіантів виконання, найбільш поширені - кольорова камера відеоспостереження і чорно-біла камера відеоспостереження. Залежно від того, яка камера встановлена ​​на панелі виклику, розрізняють кольорові викличні панелі і викличні панелі ч / б.

 

В даний час більш поширені чорно-білі викличні панелі. Це обумовлено їх відносно невисокою вартістю і здатністю достатньою мірою якісно виконувати завдання детектування відвідувача і забезпечення з ним двостороннього зв'язку.

 

У більшості випадків, чорно-біла виклична панель відеодомофона монтується поза приміщенням в антивандальному корпусі, що зменшує ймовірність навмисного виведення панелі з ладу. Також, викличні панелі ч / б часто обладнуються інфрачервоним підсвічуванням - це дозволяє їм нормально функціонувати в умовах малої освітленості - в темний час доби, в слабоосвещенних приміщеннях і т. д.

 

Купити чорно-білі викличні панелі для відеодомофона Ви можете в нашому магазині. У нас представлений широкий вибір викличних панелей ч / б, вибрати найбільш підходящий для Вас варіант допоможуть наші фахівці. Зробивши покупку, Ви на практиці переконайтеся у високій якості і функціональності представлених в асортименті викличних панелей. Після здійснення покупки, Ви можете також замовити у нас монтаж - наші інсталятори здійснять установку, а також наладку чорно-білої викличної панелі, яку Ви оберете, в максимально короткі терміни і в зручний для Вас час.

В цій категорії немає товарів.