Fortnet

Fortnet

Системи контролю й керування доступом (СКД) служать надійною основою впровадження комплексних заходів безпеки. Однією з таких систем є апаратно-програмний комплекс Fortnet.

Впровадження даного комплексу дозволяє вирішити досить широкий спектр завдань. «Фортнет» здатний контролювати і розмежовувати доступ співробітників в певні приміщення, виконувати роль охоронної сигналізації. А ще для СКД доступно автоматизоване управління різними виконавчими пристроями.

 

У деяких випадках Fortnet може використовуватися тільки для розмежування доступу, в деяких - відповідати лише за охоронну сигналізацію. Але зазвичай, для створення найбільш повноцінної СКД, всі можливості комбінуються. Наприклад, на прохідній система може використовуватися для обліку робочого часу, а в адміністративних будівлях - відповідати за охоронну сигналізацію кабінетів керівництва, виведену на пульт охорони. Комплекс дозволяє розділити контрольовану територію на зони з різним рівнем допуску, в самому простому випадку не пускаючи сторонніх осіб у службові приміщення для співробітників або на територію підприємства взагалі.

 

Дуже важливою перевагою комплексу «Фортнет» є його варіативність, можливість адаптації під конкретні рішення на певних об'єктах. СКД відрізняється легкістю налаштування і безліччю опцій. Це дозволяє адаптувати комплекс під нетипову ситуацію, використовувати індивідуальний підхід до клієнта. Налаштувати систему з урахуванням позмінної роботи співробітників або їх нестандартного графіка виходу на роботу - не проблема для Fortnet. Передбачена навіть можливість додавання унікальних функцій. Вони можуть бути спеціально розроблені програмістами під певний проект і не доступні в інших готових рішеннях. Наприклад, при наявності у клієнта унікального нестандартного обладнання можливо здійснити його сполучення з системою контролю доступу.

 

Автентифікація «Фортнет» зазвичай створюється з урахуванням можливості подальшої модернізації і розширення функціональності. Наращиваемость системи СКД - важлива складова успішного розвитку підприємства.

 

Висока надійність системи Fortnet підтверджена часом. Вона встановлена ​​і успішно функціонує на безлічі підприємств, в офісах, в банках і державних установах.

В цій категорії немає товарів.