Електромеханічні замки

Електромеханічні замки

Електромеханічний замок для дверей, домофонів та систем контролю доступу - це наступний етап у розвитку замкових виробів, основними параметрами якості яких є комплекс захисних властивостей і простота експлуатації. Зовні електромеханічні замки дуже схожі з звичайними механічними, однак, в них є можливість дистанційного відкриття дверей, за допомогою електричного сигналу. Так само в них реалізована можливість підключення електронних клавіатур, зчитувачів різних електронних і магнітних карт, та інших пристроїв контролю та управління доступом.

Встановлюється будь електромеханічний замок на двері. Враховуючи різні можливості монтажу, виділяють наступні типи: замок накладної електромеханічний замок і виразний електромеханічний замок. Електромеханічні замки врізні відрізняються непростим монтажем. Накладні же кріпляться прямо на двері. Електромеханічний замок з домофоном утворюють надійну систему контролю відвідувачів у приміщення.

 

Функціонально ці пристрої можуть бути виконані з можливістю блокування кнопки виходу з приміщення і без неї. Функція ця відмінно підходить для приміщень, де перебувають маленькі діти.

 

Купити електромеханічний замок від провідних світових виробників Ви можете у нас на сайті. Ми допоможемо Вам підібрати оптимальний варіант, доставимо, і, при необхідності, встановимо все необхідне обладнання.

В цій категорії немає товарів.