Зчитувачі TouchMemory і Proximity

Зчитувачі TouchMemory і Proximity

Считувач proximity карт – це один з найважливіших елементів будь-якої системи контролю й керування доступом. Основне застосування цих обладнань – зчитування даних з електронних ключів. У якості ключа виступають різні електронні картки або спеціальні брелоки. Отриманий считувачем числовий код передається в пам`ять СКУД контролера. Там проводиться порівняння цих даних і даних у базі контролера. При збігу система надає доступ до заданої точки проходу, турнікетам, шлагбаумам, електричним замкам,та іншим обладнанням.

Безконтактний считувач proximity карт характеризується дуже важливим параметром – дальністю ідентифікації. Цей параметр описує мінімальна й максимальна відстань можливого спрацювання від контролера считувача proximity карт до брелоків і карт. Як правило, ця відстань перебуває в межах від 5 до 30 см.

Монтаж считувачів проводиться на різні зовнішні поверхні. Основний критерій – зручність користування. У випадку монтажу двох считувачів на одних дверях ( для побудови системи обліку робочого часу) строго рекомендується розносити їх по різній висоті або постачати додатковими екранами. Існують варіанти схованого монтажу считувачів.

У нас Ви можете придбати считувачі Touchmemory і Proximity карт. Дзвоніть, і ми допоможемо підібрати обладнання під Ваше конкретне завдання.

В цій категорії немає товарів.