Сигналізація

Сигналізація

Охоронна сигналізація - сучасний і надійний спосіб захисту вашого майна від злодіїв. Складаються системи охоронної сигналізації з датчиків, централі і сирен. Датчики є «очима» системи, які спостерігають за об'єктом. Централь виконує функцію «мозку» сигналізації. Вона приймає сигнал від датчиків і далі виконує заздалегідь визначену дії: вмикає сирену, повідомляє охоронців або господаря про вторгнення. Нині охоронна сигналізація - це найкращий спосіб захисту нерухомості з точки зору ціна / якість:


- Сигналізація вбереже Вас від 95% злодіїв. Згідно зі статистикою, 70% злодіїв не хочуть йти на крадіжку, якщо дізнаються, що сигналізація встановлена ​​в принципі. Близько 20% зловмисників тікає, коли чують звук сирени. Якщо ж злодій все-таки зважитися на злочин, то тут же виявиться в руках групи реагування, що отримала тривожний сигнал. В принципі, краще за систему охоронної сигналізації може бути тільки особистий охоронець, який весь час перебуває на об'єкті. Ні сторожова собака, ні замки та решітки не забезпечать Вам такий рівень безпеки як охоронні сигналізації.


- Мінімальні ціни на охоронні сигналізації можуть бути від $ 10. За ці невеликі гроші Вам вдасться захистити свій будинок найпростішої «кричалки», яка при вторгненні злодіїв сповістить сусідів ревом сирени. За $ 100-300 Ви зможете придбати комплект GSM сигналізації. Ця бездротова охоронна сигналізація при проникненні злодіїв в будинок відправить на Ваш мобільний телефон повідомлення про тривогу. Верхній поріг - кілька тисяч доларів плюс щомісячна абонентська плата. За ці гроші Вам допоможуть поставити під захист великий будинок, офіс або іншу будівлю. В цьому випадку система охоронної сигналізації в момент необхідності викличе на об'єкт співробітників міліції або ж групу швидкого реагування. У всякому разі, плата навіть за недешеві системи сигналізації виявиться нижче постійної оплати роботи охоронця.


Наша компанія пропонує великий вибір охоронних сигналізацій, починаючи найпростішими малобюджетними «кричалками» і закінчуючи багатофункціональними дорогими бездротовими охоронними системами. У нас Ви маєте можливість купити сигналізацію і обладнання для самостійної установки, так і повноцінні охоронні сигналізації "під ключ". Вибір сигналізації - складне завдання, іноді навіть досвідченому професіоналу нелегко вибрати кращий варіант системи сигналізації. Всього лише зателефонуйте нам за номером (044) 538-15-75 і наші досвідчені консультанти нададуть допомогу у визначенні найефективнішого рішення для захисту Вашого об'єкту і підборі найбільш придатною для Вас системи охоронної сигналізації.

Уточнити пошук

Сортування:
К-ть:

Ajax LeaksProtect чорний
Швидке підключення в один клік за допомогою QR-коду;• Тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 метрів (за умови прямої видимості);• Відбій тривоги при висиханні води;• Захист від розтину корпусу і демонтажу;• Працює від однієї батареї - до 7 років;• Датчик водонепроникний, з нікельованими контактами. Принцип роботиБездротовий датчик виявлення затоплення Ajax LeaksProtect призначений для виявлення затоплення в приміщенні, що охороняється і передачі сигналу тривоги на розумну централь Ajax Hub. Датчик за секунди фіксує надходження води, але скасовує тривогу в разі її висихання.Характеристики та особливості• Датчик повністю бездротової: легко встановлюється і налаштовується без спеціальних знань;• Швидке підключення в один клік за допомогою QR-коду;• Монтаж датчика не зашкодить ремонт;• Постійна двосторонній зв'язок з Ajax Hub і контроль рівня сигналу;• Тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 метрів (за умови прямої видимості);• Відбій тривоги при висиханні води;• Захист від розтину корпусу і демонтажу;• Перевірка працездатності пінг кожні 5 хвилин;• Працює при низьких і високих температурах;• Витрачає менше енергії, адаптуючи потужність до відстані до хаба;• Працює від однієї батареї - до 7 років; • Датчик водонепроникний, з нікельованими контактами...
$35,00
Ajax MotionProtect білий
Використовується для виявлення руху людини;Сумісний з провідними централями за допомогою приймача радіодатчиків Ajax ocBridge Plus, а також з ППК "Лунь" версії 11 мод.3 і мод.4 і ППК "Лунь-19" через інтерфейсний приймач Ajax uartBridge;Дальність детектування руху - до 14 метрів;Спеціальний алгоритм детектування знижує ймовірність помилкових спрацьовувань;Регульована чутливість інфрачервоного сенсора;Ігнорує домашніх тварин вагою до 20 кг і зростом до 50 см;Унікальна бездротова технологія: велика дальність роботи, шифрування повідомлень і захист від підробки;2-х стороння зв'язок і регулярна передача сигналів тестування на центральний блок;Стеження за розрядом батареї і передача інформації на центральний блок;Максимальна відстань між датчиком і централлю - 2000 м;Робота в реальних умовах на кількох поверхах бізнес-центру;Регульований період опитування датічков;Захист тампером від розтину;Працює від батареї CR123A до 7 років...
$35,00
Ajax StarteKit
Принцип работыAjax StarteKit — стартовый комплект беспроводной системы безопасности Ajax. В набор входят интеллектуальная централь Ajax Hub, датчик движения Ajax MotionProtect, универсальный датчик открытия окна/двери Ajax DoorProtect и брелок для управления охранной системой Ajax Space Control.Система управляется удаленно с помощью мобильных приложений на iOS и Android. В несколько кликов можно настроить датчики, активировать частичную охрану и проверить состояние каждого устройства.Ajax легко подключается к пульту охраны. Запрос на обслуживание можно отправить сразу из мобильного приложения — в списке уже более 35 частных охранных компаний со всей Украины.Возможности StarterKit расширяются за счет дополнительных датчиков Ajax. С их помощью профессиональная охранная сигнализация превращается в систему, которая помогает предотвратить проникновение, пожар и потоп.Преимущества Ajax StarterKitСертифицированная сигнализация профессионального уровня;Возможность подключить к пульту охранной компании;Два активных канала связи — GSM и Ethernet;Моментальная отправка сигналов тревоги;Уведомление о тревогах с помощью SMS, push-сообщений и звонка на номер владельца;Удобное управление и настройка с помощью мобильного приложения на iOS и Android;Самостоятельная установка системы за 15 минут.Надежность системы AjaxВсе датчики Ajax обмениваются данными с централью Ajax Hub по зашифрованному радиопротоколу Jeweller. Радиус работы системы может достигать 2000 метров на открытом пространстве, ч..
$200,00
Бездротова вулична сирена Ajax StreetSiren біла
Призначена для візуального та звукового оповіщення про тривогу;Повністю бездротова, легко монтується;Можливість регулювання часу звучання і гучності оповіщення (85-113 дБ);Монтаж датчика за допомогою кріплення SmartBracket без розбору корпусу;Живлення від джерела постійного струму 12В або вбудованих батарей;Харчування без зміни батареї - до 5 років;Захищена від розкриття корпуса і демонтажу за допомогою тампера;Перевірка працездатності пінг частотою від 12 секунд;Робота з мобільними пристроями iOS, Android;Принцип роботиБездротова вулична сирена Ajax StreetSiren white призначена для візуального та звукового оповіщення про тривогу. При тривозі, розумна централь сигналізації Ajax Hub передає бездротовий сигнал на сирену. Після отримання сигналу тривоги від централі сирена спрацьовує і лунає сигнал тривоги.Функції та особливості• Тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 метрів (за умови прямої видимості);• Можливість регулювання часу звучання і гучності оповіщення (85-113 дБ);• Монтаж датчика за допомогою кріплення SmartBracket без розбору корпусу;• Живлення від джерела постійного струму 12В або вбудованих батарей;• Струм в режимі очікування 70 мкА (при періоді опитування 36 сек);• Максимальний струм в режимі тривоги 1,45 А (макс. Гучність);• Максимальна споживана потужність: від батарей - 4,35 Вт, від зовнішнього джерела 12В - 13,5 Вт;• Харчування без зміни батареї - до 5 років;• Показує рівень розряду батареї;• Захищена від розкриття корпуса і демонтажу за допомогою тампе..
$80,00
Бездротовий датчик відкриття дверей / вікна Ajax DoorProtect чорний
Використовується для відстеження відкриття дверей / вікна;Сумісний з провідними централями за допомогою приймача радіодатчиків Ajax ocBridge Plus, а також з ППК "Лунь" версії 11 мод.3 і мод.4 і ППК "Лунь-19" через інтерфейсний приймач Ajax uartBridge;Два варіанти магніту - для паралельної і перпендикулярної установки;Потужний магніт, який спрощує установку на поверхню зі зміщенням;Поріг спрацьовування - 2 см;Англійська геркон - НЕ залипає, відпрацьовує більш 1000000 відкриттів;Можливість підключення додаткових дротяних датчиків відкриття;2-х стороння зв'язок, регулярно передає сигнали тестування і інформацію про низький рівень заряду на центральний блок;Унікальна бездротова технологія: велика дальність роботи, шифрування повідомлень і захист від підробки;Максимальна відстань між датчиком і централлю - 2000 м;Робота в реальних умовах на кількох поверхах бізнес-центру;Регульований період опитування датчиків;Працює від батареї CR123A до 7 років;Корпус захищений від розтину тампер;Датчик вимірює температуру навколишнього середовища і передає інформацію про поточну температурі;..
$25,85
Бездротовий датчик детектування диму Ajax FireProtect білий
Детектує як задимлення, так і різке підвищення температури в приміщенні при відсутності диму;Здатний працювати як автономно з використанням приймачів Ajax ocBridge Plus і Ajax uartBridge, так і з Ajax Hub;Тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 метрів (за умови прямої видимості);Витрачає менше енергії, адаптуючи потужність до відстані до хаба;Харчування без зміни батареї - до 3 років;Цілодобова двосторонній зв'язок з хабом для тестування і налаштування;Робота з мобільними пристроями iOS, Android; ;  ...
$46,00
Бездротовий датчик детектування диму і чадного газу Ajax FireProtect Plus білий
Детектує задимлення, появу чадного газу, різке підвищення температури в приміщенні навіть при відсутності диму;Здатний працювати як автономно з використанням приймачів Ajax ocBridge Plus і Ajax uartBridge, так і з Ajax Hub;Тримає зв'язок з Ajax Hub на відстані до 2000 метрів (за умови прямої видимості); Витрачає менше енергії, адаптуючи потужність до відстані до хаба; Живлення без зміни батареї - до 3 років; Цілодобовий двосторонній зв'язок з хабом для тестування і налаштування;·            Робота з мобільними пристроями iOS, Android; Принцип роботиПограбування веде до втрати цінностей, але пожежа може знищити все майно повністю. Тому ми рекомендуємо доповнювати систему охоронної сигналізації датчиками диму і чадного газу Ajax FireProtect Plus. Швидка і безпечна установка, надійний захист від саботажу і просте управління і налаштування пристрою.  Бездротовий датчик детектування диму Ajax FireProtect Plus призначений для детектування пожежі в приміщенні, що охороняється. Датчик виявляє дим чадний газ за допомогою інфрачервоного випромінювача і фотоприймача. Елементи змонтовані в спеціальній димовій камері. При попаданні частинок диму в камеру, фотоприймач виявляє спотворення інфрачервоного променя. Якщо диму стає багато, спотворення променя стає сильним, датчик відправляє бездротові сигнали про пожежну тривогу на розумну централь Ajax Hub і включається с..
$70,00
Бездротовий датчик руху Ajax MotionProtect чорний
Використовується для виявлення руху людини;Сумісний з провідними централями за допомогою приймача радіодатчиків Ajax ocBridge Plus, а також з ППК "Лунь" версії 11 мод.3 і мод.4 і ППК "Лунь-19" через інтерфейсний приймач Ajax uartBridge;Дальність детектування руху - до 14 метрів;Спеціальний алгоритм детектування знижує ймовірність помилкових спрацьовувань;Регульована чутливість інфрачервоного сенсора;Ігнорує домашніх тварин вагою до 20 кг і зростом до 50 см;Унікальна бездротова технологія: велика дальність роботи, шифрування повідомлень і захист від підробки;2-х стороння зв'язок і регулярна передача сигналів тестування на центральний блок;Стеження за розрядом батареї і передача інформації на центральний блок;Максимальна відстань між датчиком і централлю - 2000 м;Робота в реальних умовах на кількох поверхах бізнес-центру;Регульований період опитування датчиків;Захист тампером від розтину;Працює від батареї CR123A до 7 років;..
$35,00
Бездротовий датчик руху і розбиття Ajax CombiProtect чорний
Використовується для виявлення руху людини і розбиття скла;Сумісний з провідними централями за допомогою приймача радіодатчиків Ajax ocBridge Plus, а також з ППК "Лунь" версії 11 мод.3 і мод.4 і ППК "Лунь-19" через інтерфейсний приймач Ajax uartBridge;Дальність детектування руху - до 12 м;100% цифрова обробка сигналу;Технологія SmartDetect запобігає від помилкових спрацьовувань;Дальність детектування розбиття - до 9 м;Двухфакторную детектування розбиття;Дальність роботи близько 2000 м на відкритому просторі;Настроюється період опитування датчиків: 12 - 300 секунд;SmartBracket для швидкої установки;Тест радіозв'язку в режимі реального часу;Тест зони спрацьовування;Захист тампером від розтину;Вимірювання температури;Шифрування повідомлень і захист від підробки;Пам'ять подій;Тривалість роботи батареї - до 5 років...
$54,00
Безпровідна сенсорна клавіатура Ajax KeyPad біла
• Використовується для постановки / зняття охоронної системи Ajax з охорони натисканням кнопки або введенням цифрового коду;• Функція "зняття з охорони з примусу";• Захист від глушіння, перехоплення і підміни сигналу і розкриття корпуса;• Перевірка працездатності пристрою пінг раз в 12 секунд;• Енергозберігаючий режим - працює від однієї батареї до 2 років;• Максимальна відстань між клавіатурою і централлю - 1700 м.Принцип роботиБездротова сенсорна клавіатура Ajax KeyPad використовується для управління охоронною системою Ajax. При натисканні кнопки або введення цифрового коду пристрій по радіоканалу відправляє сигнал на центральний блок сигналізації. Централь обробляє сигнал і включає або відключає режим охорони. Якщо користувач змушений зняти систему з охорони не по своїй волі, передбачена функція зняття з охорони з примусу, яка відправляє сигнал тривоги на ПЦС.Щоб підключити клавіатуру до хабу, у вас повинна бути встановлена ​​остання версія операційної системи - Malevich. Для оновлення до нової версії Hub OS, заповніть "форму" за цим посиланнямКлавіатура оснащена ефективною бездротовою системою радіозв'язку, яка використовує шифрування повідомлень і захист від підробки. Це забезпечує відмінну захищеність сигналізації від спроб злому зловмисниками. Крім того, вона має ультрасучасну високонадійну систему зв'язку, що дозволяє йому успішно працювати в межах декількох поверхів бізнес-центру або на відстані до 1700 м на відкритій місцевості від центрального блоку сигналізації.ос..
$55,00
Брелок Elmes UMB-100-HT
Используется для постановки/снятия охраны сигнализации;Работает на частоте 433 МГц с приемником сигнала UMB-100HS;Беспроводной сигнал зашифрован технологией «KEELOQ»;Работает от одной батареи до 2-х лет;Оснащен зеленым светодиодом для подтверждения нажатия...
$16,00
Брелок для управління охоронною системою Ajax SpaceControl чорний
Використовується для постановки / зняття охоронної системи Ajax з охорони, часткової охорони, управління пристроями розумного будинку;Сумісний з провідними централями ППК "Лунь" версії 11 мод.3 і мод.4 за допомогою приймачів радіодатчиків Ajax ocBridge, Ajax ocBridge Plus і Ajax uartBridge;Оснащений тривожною кнопкою;Виконано в міцному пластиковому корпусі;2-х стороння зв'язок з центральним блоком сигналізації;Унікальна бездротова технологія: велика дальність роботи, шифрування повідомлень і захист від підробки;Максимальна відстань між брелоком і централлю - 800 м;Працює від однієї батареї CR2032 до 5 років;..
$17,36
Виносний модуль розширення ОРІОН «M-ZP box»
Предназначен для расширения ППК серии «Орион NOVA 8+»;8 базовых зон сигнализации;Возможность установки модуля «M-Z»;4 транзисторных выхода;Интерфейс Touch Memory;2 выхода «подтверждения»;..
$62,00
Датчик диму СПД2-Тірас
Сповіщувач призначений для виявлення займань в їх ранній стадії в закритих приміщеннях будівель і споруд;Кріпиться на стелю;Розрахований на площу до 100 м² при висоті установки 6м;Індикація блимає щосекунди;Працює з 2-х дротовими шлейфами...
$3,00
Показано 1 по 15 з 53 (Всього сторінок 4)