ПУЛЬТОВІ СИГНАЛІЗАЦІЇ

ПУЛЬТОВІ СИГНАЛІЗАЦІЇ


Уточнити пошук

Сортування:
К-ть:

Виносний модуль розширення ОРІОН «M-ZP box»
Предназначен для расширения ППК серии «Орион NOVA 8+»;8 базовых зон сигнализации;Возможность установки модуля «M-Z»;4 транзисторных выхода;Интерфейс Touch Memory;2 выхода «подтверждения»;..
$62,00
Клавіатура Лунь "Лінд-11" (клавіатура з РКІ дисплеєм)
Використовується для управління та індикації стану охоронно-пожежних приладів «Лунь 11»;Управлінню розмежовано на 4 рівні доступу;Легко монтується і підключається;Інформативний РК монохромний дисплей;Можливість постановки і зняття сигналізації з охорони;Дозволяє здійснювати перенастроювання устаткування;Контроль несправностей охоронно-пожежних систем.Принцип роботиПоєднаний з клавіатурою пристрій індикації і управління Лінд-11 призначений для роботи з приладами охоронно-пожежних сигналізацій серії «Лунь». Пристрій володіє рідкокристалічним дисплеєм. Лінд-11 відображає стан охоронної зони, дає можливість керувати станом охоронних приладів, в тому числі ставити на охорону і знімати з охорони, а також дозволяє змінювати налаштування охоронного обладнання і діагностувати його несправності...
$89,00
Комплект сигналізації Satel CA-6 P
Готовий комплект провідний охоронної сигналізації, який містить основні пристрої для створення охоронної системи на об'єкті;Максимальна кількість зон: 8;Підтримка шлейфів: NO, NC, EOL, 2EOL / NO і 2EOL / NC;5 програмованих виходу;2 групи;Управління системою за допомогою клавіатури і телефону (якщо встановлено модуль MST-1);Програмування системи за допомогою клавіатури і комп'ютера (віддалено - за допомогою комп'ютера через модем);4 таймера;Пам'ять подій (ємність пам'яті: 255 подій);Моніторинг в форматі Contact ID і в інших поширених форматах;2 номери ПЦН;..
$114,00
ОРІОН-1ТК(І)
Компактний пультовий прилад охоронної сигналізації, підтримує роботу в каналі GSM (GPRS) в протоколі "Інтеграл-О". Крім передавання інформації на пульт охоронного моніторингу, ППКО "Оріон-1ТК(І)" забезпечує SMS-інформування на 2 визначених номери мобільних телефонів. ППКО "Оріон-1ТК(І)" підтримує дві повноцінні зони сигналізації, що дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих об’єктах: квартири, магазини, торгівельні місця тощо.УправлінняУправління ППКО "Оріон-1ТК(І)" здійснюється за допомогою ключів Touch memory (до 4 ключів), з мобільного телефону (до 4 номерів) або з ПЦС, що робить зручною щоденну експлуатацію системи. ПрограмуванняПростота експлуатації забезпечується не тільки для кінцевого користувача, але й для інсталятора охоронної системи: можливість програмування та конфігурації роботи приладу за допомогою спеціального сервісного ПЗ "O-Loader" або за допомогою SMS-повідомлень. ОсобливостіППКО "Оріон-1ТК(І)" має універсальний вихід типу "відкритий колектор" для підключення сирени або управління виконавчим пристроєм, наприклад, електрозамком...
$94,18
Плата приймально-контрольного приладу Satel CA-10 P
Може бути доповнений зовнішніми модулями GSM / GPRS;Максимальна кількість зон: 16;Підтримка шлейфів: NO, NC, EOL, 2EOL / NO і 2EOL / NC;6 програмованих виходу;4 групи;Управління системою за допомогою РКІ / світлодіодним клавіатури і телефону (якщо встановлено модуль MST-1);Програмування системи за допомогою клавіатури і комп'ютера (віддалено - за допомогою комп'ютера через модем);4 таймера;Пам'ять подій (ємність пам'яті: 255 подій);Моніторинг в форматі Contact ID і в інших поширених форматах;2 номери ПЦН;..
$85,07
ППК "Лунь-11"
Прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний технології бездротового з'єднання GSM;Підтримка 2-х SIM-карт;Призначений для організації пультової охорони об'єктів будь-якої складності;Може використовуватися спільно з клавіатурами "Лінд-11" і зчитувачами електронних ключів "Лінд-11ТМ";Використовує як 4-х дротове, так і 2-х дротове підключення пожежних датчиків;Підтримка 8 конфігурованих шлейфів;Можливість гнучкого нарощування охоронних зон платами розширення "Лунь-11Н" і "Лунь-11Е";Контроль заряду акумуляторної батареї;Захист від помилкових спрацьовувань пожежних шлейфів.==========Принцип роботиПрилад приймально-контрольний (ППК) охоронно-пожежний технології бездротового з'єднання GSM. Призначений для організації пультової (технічної) охорони об'єктів будь-якої складності: квартир, магазинів, торгових домів, офісних центрів та ін. Додаткова надійність зв'язку забезпечується підтримкою 2-х каналів GPRS на двох SIM-картах. Модель підтримує до 16 клавіатур "Лінд-11" і до 24 зчитувачів ТМ "Лінд-11ТМ". Прилад призначений для роботи c ПО "Фенікс-4" в складі ПЦС "Орлан". Можливо управління ППК з мобільного телефону...
$145,00
ППК "Лунь-9Т"
Прилад приймально-контрольний охоронно-пожежний технології бездротового з'єднання GSM;Призначений для організації пультової охорони малих і середніх об'єктів;Може використовуватися спільно з клавіатурою "Лінд-Т", або зчитувачем електронних ключів "Лінд-8";Виповнюється в 2-х модифікаціях: для використання з 4-х дротовими датчиками і 2-хпроводнимі датчиками;Підтримка 8 конфігурованих шлейфів;Здійснюється контроль розряду акумуляторної батареї і управління її зарядом;Підтримка 2-х sim-карт.Принцип роботиПрилад приймально-контрольний охоронно-пожежний технології бездротового з'єднання GSM. Призначений для організації пультової (технічної) охорони малих і середніх об'єктів (офісні приміщення, квартири, магазини).Може використовуватися спільно з клавіатурою "Лінд-Т", або зчитувачем електронних ключів "Лінд-8".Існують модифікації "Лунь-9Т" для використання з 4-х дротовими датчиками і 2-х дротовими датчиками.Характеристики8 конфігурованих шлейфів; (З визначенням 3-х станів пожежних шлейфів);контроль наявності мережі змінного струму 220 В;контроль розряду акумуляторної батареї і управління її зарядом;контроль наявності сирени;вихід (BELL) для підключення сирени з струмом до 200 мА;керований вихід харчування датчиків (12V) з навантажувальною здатністю 200 мА;дозволяє виконувати всі функції віддаленого управління і звіту про стан за запитом з пульта;дозволяє використовувати 2 sim-карти;має 2 релейних виходу;доставка подій на пульт по каналах GPRS і Voice GSM-мережі, можлива передача по ..
$129,00
ППК Дунай-16/32 + модуль Дунай-ET
16-зонний ППК;Можливість збільшення кількості зон до 128 за допомогою модулів розширення;Інтегрована системна клавіатура з 17 індикаторами і 16 клавішами;Можливість під'єднати до 31 зовнішнього пристрою розширення через інтерфейс RS485;Тамперний захист;Передача по каналу передачі даних (СSD / GPRS) мережі GSM 900 \ 1800;Передбачені роз'єми для 2-х SIM-карт, що дозволяє передавати дані по двох незалежних каналах зв'язку;Програмування через інтегровану клавіатуру або через комп'ютер з ПЦС;Принцип роботиКомплект з приладу приймально-контрольного охоронно-пожежного (ППКОП) «Дунай-16/32» і модуля «Дунай-G1S» ФБ (SMS.GPRS) призначений для організації централізованої охорони об'єктів з використанням мереж зв'язку Ethernet. Прилад забезпечує підключення до 16 шлейфів безпосередньо до приладу з можливістю розширення за допомогою адаптерів до 128 шлейфів, а також організацію до 128 програмованих груп шлейфів. Конфігурація приладу здійснюється за допомогою програми конфігуратора, а також за допомогою системної клавіатури.Дунай-ET призначений для забезпечення функціонування ППК «Дунай» системи охоронно-пожежної сигналізації по дротяних мережах Інтернет. Прийом і передача повідомлень між ППК і ПЦН здійснюється у форматі UDP. Модуль встановлюється у відповідний роз'єм плати «Дунай-СМ». Прийом і передача повідомлень між ППК і ПЦН з використанням Інтернет технологій. Дозволяє передавати інформацію з восьми ППК Дунай, по одному каналу за рахунок внутрішньої шині RS-485.Програмування приладу м..
$135,00
ППК ОП Дунай ВБД4
4-зонний ППК ОП;Призначений для прийому сповіщень по шлейфах сигналізації від сповіщувачів або від інших ППК, перетворення сигналів, видачі сповіщень для безпосереднього сприйняття людиною і (або) подальшої передачі сповіщень на пульт централізованого спостереження та / або включення зовнішніх оповіщувачів;Інтегрована клавіатура зі світловими індикаторами;Передача даних по виділеній телефонній лінії;Програмування через інтегровану клавіатуру «ВБД4-КІ»;Можлива робота з виносної релейного клавіатурою типу «Дунай-КА»;Оснащений вбудованим блоком живлення.Принцип роботиПрилад приймально-контрольний охоронно-пожежний «ВБД4» призначений для прийому сповіщень по шлейфах сигналізації від сповіщувачів або від інших ППК, перетворення сигналів, видачі сповіщень для безпосереднього сприйняття людиною і (або) подальшої передачі сповіщень на пульт централізованого спостереження та / або включення зовнішніх оповіщувачів .При централізованому застосуванні з автоматизованою тактикою охорони передача сповіщень від приладу на ПЦС здійснюється по зайнятій телефонній лінії ГТС без застосування на ній апаратури високочастотного ущільнення, модемів, факсів. Прилад дозволяє настроїти до чотирьох груп шлейфів з незалежної постановкою / зняттям з охорони ПЦС. При централізованому застосуванні з ручною тактикою охорони прилад забезпечує двухрубежную охорону об'єкта (з однією групою шлейфів) і передачу повідомлень про тривогу на ПЦС. Прилад формує тривожні повідомлення і заявочні сповіщення. Мікропроцесо..
$71,00
ППКО Оріон 16І.3.2
16-зонний, GPRS-формат GSM-каналу зв'язку;Можливість підключення до 3-х виносних клавіатур;Можливість підключення зчитувачів Touch Memory і керування за допомогою радіокомплектів КРП "Оріон-РК";Можливість використовувати 2 SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet;Затримка на вхід / вихід, вихід для підключення сирени, вбудована сирена, 2 релейних виходу і можливість підключення МРЛ-2.1;Виходи на ПЦС: 2 релейних і СПТС "Спайдер" (протокол Інтеграл);Програмування з клавіатури або USB-програматора;Під АКБ 7А * ч, вбудований БЗА. Пластмасовий корпус.Принцип роботиБагатофункціональний пультової прилад охоронної сигналізації ОРІОН 16І.3.2 підтримує роботу в каналі зв'язку GSM (GPRS) на двох SIM-картах і Ethernet (при підключенні БПСЕ). Крім передачі інформації на пульт охоронного моніторингу даний прилад забезпечує SMS-інформування на певні номери мобільних телефонів.ППКО Оріон 16І.3.2 підтримує 16 зон сигналізації, дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих і середніх об'єктах: квартири, приватні будинки, офіси, магазини, складські приміщення і т.д.Як передавальний пристрій використовується вбудований GSM модуль. дві SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet; затримка на вхід / вихід, вихід на сирену, вбудована сирена, 2 реле виходу і можливість підключення МРЛ-2.1.ОсобливостіПрилад контролює 16 шлейфів сигналізації, тамперні зони ..
$156,00
ППКО Оріон 16Т.3.2Р (А)
Підтримка до 48 бездротових датчиків Ajax;16 зон (4 зони можуть бути дротяними);Робота в протоколі "Мост" в каналі GSM (GPRS / CSD) і Ethernet-каналі (при підключенні БПСЕ);Дві SIM-карти;Вбудований модуль Ajax для роботи з бездротовими сповіщувачами Ajax;Інтерфейси Wiegand і Touch Memory;Можливість підключення 3-х клавіатур;2 релейних виходу.========================Принцип роботиППКО «Оріон-16Т.3.2Р» призначений для прийому сповіщень від дротяних і бездротових охоронних і параметричних сповіщувачів (шлейфів сигналізації), передачі сигналів, видачі сповіщень для безпосереднього сприйняття людиною, подальшої передачі сповіщень на ПЦС, включення звукових і світлових оповіщувачів.Передача сповіщень на ПЦС здійснюється в мережі GSM (формати CSD і GPRS) і Ethernet (при підключенні БПСЕ). ППКО «Оріон-16Т.3.2Р» призначений для організації цілодобової, многорубежной охорони квартир, приватних будинків або об'єктів приватного бізнесу і державної власності.ППКО «Оріон-16Т.3.2Р» має всі переваги ППКО серії "Оріон-Т.3.2» і ряд додаткових можливостей.Додаткові можливостіконтроль 16 зон сигналізації і тамперної зони;4 зони (ШС) можуть бути дротяними (якщо провідні зони не використовуються, то бездротових зон до 16);призначений для роботи з бездротовими датчиками Ajax;підтримка до 48 бездротових сповіщувачів;можливість видалення бездротових сповіщувачів на відстань до 500 м від ППКО (відкрита місцевість);підключення до трьох клавіатур «Клавіатура-16»;16 користувачів;16 груп;можливість програ..
$146,00
ППКО Оріон 4І.3.2
4-зонний, GPRS-формат GSM-каналу зв'язку;Можливість підключення зчитувачів Touch Memory і керування за допомогою радіокомплектів КРП «Оріон-РК»;2 SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу;Виходи на ПЦС: 1 релейний і СПТС «Спайдер» (протокол Інтеграл);Програмування з клавіатури або USB-програматора.Принцип роботиБагатофункціональний пультової прилад охоронної сигналізації ОРІОН 4И.3.2 підтримує роботу по каналу зв'язку GSM (GPRS) на двох SIM-картах і Ethernet (при підключенні БПСЕ). Крім передачі інформації на пульт охоронного моніторингу даний прилад забезпечує SMS-інформування на певні номери мобільних телефонів.ППКО «Оріон-4И.3.2» підтримує 4 зони сигналізації, дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих об'єктах: квартири, приватні будинки, офіси, магазини, складські приміщення і т.д.особливості приладу Контролює 4 шлейфи сигналізації і тамперную зону; Зняття і постановка здійснюється чотиризначним кодом з виносної клавіатури, а також за допомогою ключів Touch Memory і приймача «Оріон-РК»; Є можливість програмування 4 груп шлейфів сигналізації (ШС); Конфігурація приладу програмується з клавіатури в секціях та за допомогою USB-програматора; Дозволяє використовувати дві SIM-карти;Передає SMS-повідомлення власникам ППКО;Передає повідомлення на основний і резервний ІР-адреса по кожній SIM-карті;Має можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet;Дозво..
$138,00
ППКО Оріон 4І.3.2 mini
4-зонний, GPRS-формат GSM-каналу зв'язку;Можливість підключення зчитувачів Touch Memory і виносної клавіатури »;2 SIM-карти;Виходи на ПЦС: 2 релейних і 1 вихід для підключення сирени;Програмування з клавіатури.Принцип роботиБагатофункціональний пультової прилад охоронної сигналізації ОРІОН 4И.3.2 mini підтримує роботу по каналу зв'язку GSM (GPRS) на двох SIM-картах. Крім передачі інформації на пульт охоронного моніторингу даний прилад забезпечує SMS-інформування на певні номери мобільних телефонів.ППКО «Оріон-4И.3.2» підтримує 4 зони сигналізації, дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих об'єктах: квартири, приватні будинки, офіси, магазини, складські приміщення і т.д.особливості приладу Контролює 4 шлейфи сигналізації і тамперную зону; Зняття і постановка проводяться з виносної клавіатури (до 16 кодів) і ключів Touch Memory; Є можливість програмування 4 груп шлейфів сигналізації (ШС); Конфігурація приладу програмується з клавіатури за допомогою ПО «O-Loader»; Має окремий вихід для підключення сирени і два релейних виходу для управління виконавчими пристроями; Дозволяє використовувати дві SIM-карти і передавати SMS-повідомлення власникам ППКО;Передає повідомлення на основний і резервний ІР-адреса по кожній SIM-карті;Дозволяє перейти на резервного оператора GSM-зв'язку (резервна SIM-карта) у разі втрати зв'язку в мережі основного оператора...
$106,00
ППКО ОРІОН 8І.3.2
8 зонний, GPRS-формат GSM-каналу зв'язку;Можливість підключення до 2-х виносних клавіатур;Можливість підключення зчитувачів Touch Memory і керування за допомогою радіокомплектів КРП "Оріон-РК";Можливість використовувати 2 SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet;Затримка на вхід / вихід, вихід для підключення сирени;Виходи на ПЦС: 2 релейних і СПТС "Спайдер" (протокол Інтеграл);Програмування з клавіатури або USB-програматора;Під АКБ 7А * ч, вбудований БЗА. Пластмасовий корпус.===============Принцип роботиБагатофункціональний пультової прилад охоронної сигналізації ОРІОН 8И.3.2 підтримує роботу в каналі зв'язку GSM (GPRS) на двох SIM-картах і Ethernet (при підключенні БПСЕ). Крім передачі інформації на пульт охоронного моніторингу даний прилад забезпечує SMS-інформування на певні номери мобільних телефонів.ППКО «Оріон-8И.3.2» підтримує 8 зон сигналізації, дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на середніх об'єктах: квартири, приватні будинки, офіси, магазини, складські приміщення і т.д.Особливості Дві SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet; Затримка на вхід / вихід, вихід на сирену; Контролюють 8 шлейфів сигналізації і тамперную зону; Зняття і постановка здійснюється чотиризначним кодом з виносної клавіатури, а також за допомогою ключів Touch; Memory і приймача «Оріон-РК»; Є можливість програмування 8 груп шлейфів..
$144,00
ППКО ОРИОН 8Т.3.2
8-зонний ППК;Виносна клавіатура в комплекті;Можливість підключення сирени;Передача по каналу передачі даних (СSD / GPRS) мережі GSM 900 \ 1800 на ПЦС по протоколу з захистом від підміни (криптозахищені) "Міст";Виходи на ПЦС: 2 релейних і СПТС "Мост";Програмування з клавіатури або USB-програматора...
$143,00
Показано 1 по 15 з 23 (Всього сторінок 2)