ППК "ОРІОН"

ППК "ОРІОН"

Найефективнішим засобом для запобігання пожежі є дотримання заходів протипожежної безпеки плюс обов'язкова установка пожежної сигналізації. Пожежі - страшна сила. Вони завдають набагато більших збитків, ніж крадіжки майна. При цьому в 73% випадків пожежі фіксують повну відсутність пожежної сигналізації, і лише в 4% випадків пожежні сигналізації мають виряджені або непрацюючі елементи живлення, що не дозволило оперативно оповістити про біду. Якщо пожежа виникла, величина збитків від вогняної стихії сильно залежить від швидкого виявлення та локалізації вогнища пожежі! Тому наявність надійної протипожежної сигналізації буде ще і безумовною ознакою далекоглядності і передбачливості, якщо необхідно зберегти майно від пожежі.


Для безпеки різних об'єктів, наприклад, можна використовувати популярні, надійні і відносно недорогі системи пожежної сигналізації Оріон українського виробництва.


Охоронно-пожежна сигналізація Оріон - це комплекс технічних засобів для виявлення загрози пожежі. У пожежі існують різні ознаки: дим, різке підвищення температури, полум'я. Оскільки Оріон пожежна сигналізація багатофункціональна, вона здатна приймати дані від багатьох датчиків і зон, а також включати світлові і звукові оповіщення про пожежу. Плюс, природно, сигналізація відправляє інформацію на центральний пульт охорони для реагування диспетчера на ситуацію. Для зв'язку з пультом охорони можуть використовуватися як провідні, так і бездротові канали передачі інформації. Наприклад, під час пожежі дроти можуть бути пошкоджені вогнем, тому бездротова GSM сигналізація Оріон буде важливим каналом збереження надійного зв'язку з пультом охорони.


Оріон сигналізація досить гнучка, і передбачає безліч варіантів виконання і використання. Наприклад, найпростіша «неадресними» система роботи охоронно-пожежної передбачає роботу централі з датчиками, що сигналізують про станах: «Нормально», «Увага» і «Пожежа». Можливості цієї системи цілком достатні для надійної протипожежної охорони будинку, невеликого офісу або магазину. Більш досконала адресно-порогова система пожежної сигналізації передбачає циклічний опитування підключених пожежних датчиків, кожен з яких має унікальний «адреса». На відміну від неадресної системи, послідовне опитування дозволяє з точністю до конкретного датчика визначити місце загоряння. Така система найбільш затребувана на великих підприємствах, складах, багатоповерхових офісних і торгових будівлях.


Найдосконалішою є адресно-аналогова система пожежної сигналізації. Тут рішення про небезпеку пожежі приймає не датчик, а централь охоронної системи Оріон. Для кожного з датчиків можна запрограмувати рівні спрацьовування, що дозволяє досить гнучко налаштовувати роботу пожежної сигналізації в приміщеннях з високою запиленістю або задимленістю. Можна навіть міняти режими чутливості датчиків протягом доби за розкладом. Наприклад, в години, коли в готелі працює кухня, чутливість датчика в ній може бути мінімальна, а коли не працює - максимальна. Завдяки таким точним налаштуванням, Оріон як охоронна сигналізація отримує можливість уникати великої кількості помилкових тривог, не втрачаючи можливості вчасно виявити загоряння.

Сортування:
К-ть:

Виносний модуль розширення ОРІОН «M-ZP box»
Предназначен для расширения ППК серии «Орион NOVA 8+»;8 базовых зон сигнализации;Возможность установки модуля «M-Z»;4 транзисторных выхода;Интерфейс Touch Memory;2 выхода «подтверждения»;..
$62,00
ОРІОН-1ТК(І)
Компактний пультовий прилад охоронної сигналізації, підтримує роботу в каналі GSM (GPRS) в протоколі "Інтеграл-О". Крім передавання інформації на пульт охоронного моніторингу, ППКО "Оріон-1ТК(І)" забезпечує SMS-інформування на 2 визначених номери мобільних телефонів. ППКО "Оріон-1ТК(І)" підтримує дві повноцінні зони сигналізації, що дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих об’єктах: квартири, магазини, торгівельні місця тощо.УправлінняУправління ППКО "Оріон-1ТК(І)" здійснюється за допомогою ключів Touch memory (до 4 ключів), з мобільного телефону (до 4 номерів) або з ПЦС, що робить зручною щоденну експлуатацію системи. ПрограмуванняПростота експлуатації забезпечується не тільки для кінцевого користувача, але й для інсталятора охоронної системи: можливість програмування та конфігурації роботи приладу за допомогою спеціального сервісного ПЗ "O-Loader" або за допомогою SMS-повідомлень. ОсобливостіППКО "Оріон-1ТК(І)" має універсальний вихід типу "відкритий колектор" для підключення сирени або управління виконавчим пристроєм, наприклад, електрозамком...
$94,18
ППКО Оріон 16І.3.2
16-зонний, GPRS-формат GSM-каналу зв'язку;Можливість підключення до 3-х виносних клавіатур;Можливість підключення зчитувачів Touch Memory і керування за допомогою радіокомплектів КРП "Оріон-РК";Можливість використовувати 2 SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet;Затримка на вхід / вихід, вихід для підключення сирени, вбудована сирена, 2 релейних виходу і можливість підключення МРЛ-2.1;Виходи на ПЦС: 2 релейних і СПТС "Спайдер" (протокол Інтеграл);Програмування з клавіатури або USB-програматора;Під АКБ 7А * ч, вбудований БЗА. Пластмасовий корпус.Принцип роботиБагатофункціональний пультової прилад охоронної сигналізації ОРІОН 16І.3.2 підтримує роботу в каналі зв'язку GSM (GPRS) на двох SIM-картах і Ethernet (при підключенні БПСЕ). Крім передачі інформації на пульт охоронного моніторингу даний прилад забезпечує SMS-інформування на певні номери мобільних телефонів.ППКО Оріон 16І.3.2 підтримує 16 зон сигналізації, дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих і середніх об'єктах: квартири, приватні будинки, офіси, магазини, складські приміщення і т.д.Як передавальний пристрій використовується вбудований GSM модуль. дві SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet; затримка на вхід / вихід, вихід на сирену, вбудована сирена, 2 реле виходу і можливість підключення МРЛ-2.1.ОсобливостіПрилад контролює 16 шлейфів сигналізації, тамперні зони ..
$156,00
ППКО Оріон 16Т.3.2Р (А)
Підтримка до 48 бездротових датчиків Ajax;16 зон (4 зони можуть бути дротяними);Робота в протоколі "Мост" в каналі GSM (GPRS / CSD) і Ethernet-каналі (при підключенні БПСЕ);Дві SIM-карти;Вбудований модуль Ajax для роботи з бездротовими сповіщувачами Ajax;Інтерфейси Wiegand і Touch Memory;Можливість підключення 3-х клавіатур;2 релейних виходу.========================Принцип роботиППКО «Оріон-16Т.3.2Р» призначений для прийому сповіщень від дротяних і бездротових охоронних і параметричних сповіщувачів (шлейфів сигналізації), передачі сигналів, видачі сповіщень для безпосереднього сприйняття людиною, подальшої передачі сповіщень на ПЦС, включення звукових і світлових оповіщувачів.Передача сповіщень на ПЦС здійснюється в мережі GSM (формати CSD і GPRS) і Ethernet (при підключенні БПСЕ). ППКО «Оріон-16Т.3.2Р» призначений для організації цілодобової, многорубежной охорони квартир, приватних будинків або об'єктів приватного бізнесу і державної власності.ППКО «Оріон-16Т.3.2Р» має всі переваги ППКО серії "Оріон-Т.3.2» і ряд додаткових можливостей.Додаткові можливостіконтроль 16 зон сигналізації і тамперної зони;4 зони (ШС) можуть бути дротяними (якщо провідні зони не використовуються, то бездротових зон до 16);призначений для роботи з бездротовими датчиками Ajax;підтримка до 48 бездротових сповіщувачів;можливість видалення бездротових сповіщувачів на відстань до 500 м від ППКО (відкрита місцевість);підключення до трьох клавіатур «Клавіатура-16»;16 користувачів;16 груп;можливість програ..
$146,00
ППКО Оріон 4І.3.2
4-зонний, GPRS-формат GSM-каналу зв'язку;Можливість підключення зчитувачів Touch Memory і керування за допомогою радіокомплектів КРП «Оріон-РК»;2 SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу;Виходи на ПЦС: 1 релейний і СПТС «Спайдер» (протокол Інтеграл);Програмування з клавіатури або USB-програматора.Принцип роботиБагатофункціональний пультової прилад охоронної сигналізації ОРІОН 4И.3.2 підтримує роботу по каналу зв'язку GSM (GPRS) на двох SIM-картах і Ethernet (при підключенні БПСЕ). Крім передачі інформації на пульт охоронного моніторингу даний прилад забезпечує SMS-інформування на певні номери мобільних телефонів.ППКО «Оріон-4И.3.2» підтримує 4 зони сигналізації, дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих об'єктах: квартири, приватні будинки, офіси, магазини, складські приміщення і т.д.особливості приладу Контролює 4 шлейфи сигналізації і тамперную зону; Зняття і постановка здійснюється чотиризначним кодом з виносної клавіатури, а також за допомогою ключів Touch Memory і приймача «Оріон-РК»; Є можливість програмування 4 груп шлейфів сигналізації (ШС); Конфігурація приладу програмується з клавіатури в секціях та за допомогою USB-програматора; Дозволяє використовувати дві SIM-карти;Передає SMS-повідомлення власникам ППКО;Передає повідомлення на основний і резервний ІР-адреса по кожній SIM-карті;Має можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet;Дозво..
$138,00
ППКО Оріон 4І.3.2 mini
4-зонний, GPRS-формат GSM-каналу зв'язку;Можливість підключення зчитувачів Touch Memory і виносної клавіатури »;2 SIM-карти;Виходи на ПЦС: 2 релейних і 1 вихід для підключення сирени;Програмування з клавіатури.Принцип роботиБагатофункціональний пультової прилад охоронної сигналізації ОРІОН 4И.3.2 mini підтримує роботу по каналу зв'язку GSM (GPRS) на двох SIM-картах. Крім передачі інформації на пульт охоронного моніторингу даний прилад забезпечує SMS-інформування на певні номери мобільних телефонів.ППКО «Оріон-4И.3.2» підтримує 4 зони сигналізації, дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на невеликих об'єктах: квартири, приватні будинки, офіси, магазини, складські приміщення і т.д.особливості приладу Контролює 4 шлейфи сигналізації і тамперную зону; Зняття і постановка проводяться з виносної клавіатури (до 16 кодів) і ключів Touch Memory; Є можливість програмування 4 груп шлейфів сигналізації (ШС); Конфігурація приладу програмується з клавіатури за допомогою ПО «O-Loader»; Має окремий вихід для підключення сирени і два релейних виходу для управління виконавчими пристроями; Дозволяє використовувати дві SIM-карти і передавати SMS-повідомлення власникам ППКО;Передає повідомлення на основний і резервний ІР-адреса по кожній SIM-карті;Дозволяє перейти на резервного оператора GSM-зв'язку (резервна SIM-карта) у разі втрати зв'язку в мережі основного оператора...
$106,00
ППКО ОРІОН 8І.3.2
8 зонний, GPRS-формат GSM-каналу зв'язку;Можливість підключення до 2-х виносних клавіатур;Можливість підключення зчитувачів Touch Memory і керування за допомогою радіокомплектів КРП "Оріон-РК";Можливість використовувати 2 SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet;Затримка на вхід / вихід, вихід для підключення сирени;Виходи на ПЦС: 2 релейних і СПТС "Спайдер" (протокол Інтеграл);Програмування з клавіатури або USB-програматора;Під АКБ 7А * ч, вбудований БЗА. Пластмасовий корпус.===============Принцип роботиБагатофункціональний пультової прилад охоронної сигналізації ОРІОН 8И.3.2 підтримує роботу в каналі зв'язку GSM (GPRS) на двох SIM-картах і Ethernet (при підключенні БПСЕ). Крім передачі інформації на пульт охоронного моніторингу даний прилад забезпечує SMS-інформування на певні номери мобільних телефонів.ППКО «Оріон-8И.3.2» підтримує 8 зон сигналізації, дозволяє реалізувати надійну охоронну сигналізацію на середніх об'єктах: квартири, приватні будинки, офіси, магазини, складські приміщення і т.д.Особливості Дві SIM-карти і можливість підключення Ethernet-модуля для створення дублюючого каналу по мережі Ethernet; Затримка на вхід / вихід, вихід на сирену; Контролюють 8 шлейфів сигналізації і тамперную зону; Зняття і постановка здійснюється чотиризначним кодом з виносної клавіатури, а також за допомогою ключів Touch; Memory і приймача «Оріон-РК»; Є можливість програмування 8 груп шлейфів..
$144,00
ППКО ОРИОН 8Т.3.2
8-зонний ППК;Виносна клавіатура в комплекті;Можливість підключення сирени;Передача по каналу передачі даних (СSD / GPRS) мережі GSM 900 \ 1800 на ПЦС по протоколу з захистом від підміни (криптозахищені) "Міст";Виходи на ПЦС: 2 релейних і СПТС "Мост";Програмування з клавіатури або USB-програматора...
$143,00
ППКО ОРИОН NOVA 8+
Выносной модуль расширения ОРИОН «M-ZP box» предназначен для расширения для расширения зон и выходов ППК «Орион NOVA 8+».Основные характеристики8 базовых зон сигнализацииВозможность установки модуля «M-Z»;4 транзисторных выхода;Интерфейс Touch Memory;2 выхода «подтверждения»;Подключение к ППК по системной шине RS-485 с длиной линии до 1000 м;Пластиковый корпус с возможностью размещения АКБ на 7А * ч;Встроенный блок питания...
$123,70
ППКО “Оріон-1ТК”
2-зонный ППК;Передача тревожных сообщений по GSM-каналу;Выходы на ПЦН: GSM 900 /1800 (CSD/GPRS) в протоколе "Мост";Программирование при помощи специального ПО "O-Loader" или с помощью SMS-сообщений.;Постановка/снятие с помощью ключей Touch memory (до 4 ключей), с мобильного телефона (до 4 номеров) или с ПЦН.Выход типа "открытый коллектор" для подключения сирены или управления исполнительным устройством, например, электрозамком;Совместим с аккумуляторной батареей на 1,2А.==========================Принцип работыКомпактный пультовой прибор охранной сигнализации ОРИОН 1ТК поддерживает работу в канале GSM (CSD) / GSM (GPRS). Кроме передачи информации на пульт охранного мониторинга, ППКО "Орион-1ТК" обеспечивает SMS-информирования на 2 определенных номера мобильных телефонов.ППКО "Орион-1ТК" поддерживает две полноценные зоны сигнализации, позволяет реализовать надежную охранную сигнализацию на небольших объектах: квартиры, магазины, торговые места и тому подобное.Основные характеристики ППКО “Орион-1ТК”Предназначен для приема извещений от охранных извещателей, включенных в шлейфы сигнализации (ШС) типа «Тревожная кнопка» и "Охранный";Передает извещения по каналу передачи данных в стандарте GSM 900 /1800 (CSD/GPRS) в протоколе "Мост" на ПЦН;Прибор контролирует два ШС, в которые могут быть включены извещатели типа «Тревожная кнопка» и/или контакты реле радиокомплекта «Орион-РК» и охранные извещатели;Прибор предназначен для непрерывной круглосуточной работы в помещениях с регулируемым..
$93,00
Показано 1 по 10 з 10 (Всього сторінок 1)