Відеонагляд

Відеонагляд

У наш час охоронне відеоспостереження є найпопулярнішим технічним засобом безпеки у світі. Організація відеоспостереження значно зменшує шанси несанкціонованого проникнення на об'єкт. Система відеоспостереження має структуру, до якої входять відеокамери, пристрій запису (відеореєстратор) і відтворення (монітор). Завдання камери - зняти навколишню територію і передати відеозображення на пристрій запису, яке, в свою чергу, записує те, що відбувається і виводить відео з камер безпосередньо на монітор. Всі системи охоронного відеоспостереження ділять на два типи: провідні та безпровідні. Застосування тієї чи іншої технології залежить від особливостей об'єкта. Ще системи відеоспостереження поділяють на аналогові і цифрові. Цифрове спостереження в рази краще, ніж аналогове, але згодом і ціни на цифрові системи відеоспостереження будуть вищими. За допомогою такої охоронної системи можна убезпечити практично кожен об'єкт:

 

- Віддалене відеоспостереження убезпечить будь-який об'єкт! Число проблем, які зникнуть з установкою системи відеоспостереження, дуже велике! Охоронним відеоспостереженням широко користуються і приватні особи, і великі компанії. Ви хочете убезпечити свій будинок? Цифрове спостереження дасть Вам можливість бачити всю навколишню територію, сидячи на дивані в будинку. А якщо вже злодії проникнуть у Ваш будинок, то система відеоспостереження допоможе скласти фоторобот лиходіїв. Ви господар СТО? Обладнання відеоспостереження зробить відкритим для Вас весь процес роботи, дозволить дізнаватися точну кількість відремонтованих машин і таким шляхом уникнути крадіжки. Ви приватний підприємець і у Вас є віддалені офіси? Цифрове відео спостереження стане помічником в організації віддаленого контролю над співробітниками в офісі. Також відеоспостереження може здійснюватися за всіма кабінетами в офісному центрі, за стоянкою Вашого автомобіля, спостереження, метою якого є контроль над виносом товарів зі складу і багато іншого. У сьогоднішній день такі поняття як безпека та відеоспостереження нероздільні. А охоронне відеоспостереження як технічний засіб безпеки важко і практично неможливо замінити чимось іншим.

 

- Віддалене спостереження також дасть можливість заощадити. Охоронні системи відеоспостереження не обмежуються забезпеченням безпеки Вашого об'єкта, а й економлять Ваші витрати. Найдешевший комплект відеоспостереження коштує близько 150 у.о. Він складається з набору: відеореєстратор камера, дуже часто цього предостатньо для вирішення питання спостереження. Верхня межа по організації відеоспостереження може підніматися до сотень тисяч доларів (установки комплексних технічних рішень у великих організаціях, великих підприємствах, торгових центрах). Але й при мінімальному наборі обладнання, і при максимальному всі Ваші витрати окупляться на 100%. Охоронне відеоспостереження (cctv) - це крок на шляху до економії чималих грошей, адже Вам тут же вдасться уникнути крадіжки домашніх речей, товарів зі складу, крадіжок в торгових точках, неробства співробітників в офісах. Погодьтеся, це приносить збитки як бізнесу, так і приватним особам. Щоб уникнути всього вищепереліченого необхідна лише встановлена ​​на об'єкті аналогова або цифрова система відеоспостереження.

Уточнити пошук

Сортування:
К-ть:

Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-20F1M-out-eco
Мініатюрна AHD відеокамера вуличного виконання з фіксованим об'єктивом і високим HD (720p) якістю зображення;Дозвіл 1 Мп, матриця OmniVision OV9732 1/4 ";Процесор Nextchip NVP2431H дозволяє реалізувати функції AE, AWB, AF, 3DNR, FLK, HLC / BLC;Об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 2,8 мм;Нічна ІК підсвічування ефективна на відстані до 20 м;Стандарт захисту корпусу від вологи і пилу IP66;Перемикання режимів роботи AHD / аналогова;Камера сумісна з будь-якими аналоговими відеореєстраторами.==========================Принцип роботиМініатюрна відеокамера Tecsar AHDD-20F1M-out-eco розроблена для професійних систем відеоспостереження і використовує найсучаснішу технологію АHD для камер високої чіткості. Відеокамера оснащена 1 Мп сенсором і забезпечує HD дозвіл (720р) в кольоровому і ч / б (нічному) режимі роботи. Серед важливих переваг даної AHD відеокамери обов'язково варто назвати нульову затримку при перегляді зображення;Камера підходить для вирішення широкого кола завдань, де необхідні висока надійність техніки та високу якість зображення;Відеокамера оснащена надійною світлочутливої ​​матрицею OmniVision OV9732 1/4 ";Завдяки вбудованим ІЧ-підсвічуванні камера здатна здійснювати відеоспостереження навіть в повній темряві. 18 ІК-світлодіодів, встановлених навколо об'єктива, забезпечують ефективну дальність нічного підсвічування на дистанції до 20 м;Автоматично перемикається режим День / Ніч дозволяє камері самостійно пристосовувати процес відеозйомки до фактичного рівня освітлен..
$19,00
Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-20F2M-out 2,8 mm
Мініатюрна AHD відеокамера вуличного виконання з фіксованим об'єктивом і високим Full HD якістю зображення;Дозвіл 2 Мп (1080p), матриця Sony IMX323 типорозміру 1 / 2.9 ";ПроцессорHTC1088 дозволяє реалізувати функції AE, AWB, 2D / 3DNR, DWDR;Об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 2,8 мм;Нічна ІК підсвічування ефективна на відстані до 20 м;Стандарт захисту корпусу від вологи і пилу IP66;Перемикання режимів роботи AHD / аналогова;Камера сумісна з будь-якими аналоговими відеореєстраторами...
$30,80
ППКО ОРИОН NOVA 8+
Выносной модуль расширения ОРИОН «M-ZP box» предназначен для расширения для расширения зон и выходов ППК «Орион NOVA 8+».Основные характеристики8 базовых зон сигнализацииВозможность установки модуля «M-Z»;4 транзисторных выхода;Интерфейс Touch Memory;2 выхода «подтверждения»;Подключение к ППК по системной шине RS-485 с длиной линии до 1000 м;Пластиковый корпус с возможностью размещения АКБ на 7А * ч;Встроенный блок питания...
$123,70
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)