Аналогове HD-відео

Аналогове HD-відео

Сучасні системи відеоспостереження можуть бути цифрові й аналогові. Кожен варіант має свої переваги. Наприклад, цифрові системи передають відеодані пакетами в оцифрованому вигляді, тобто практично без спотворень. Але такі системи мають слабке місце - високу чутливість до якості і довжині кабелю. Якщо відстань до камери значно, надійність передачі під питанням. Для охоронних систем це неприпустимо. Плюс повна переробка старої системи відеоспостереження під «цифру» влітає в копієчку.

Аналогові системи менш вимогливі до якості кабелів. Звичайно, їм також властиво збільшення всіляких «перешкод» при віддаленні камери від відеореєстратора, чревате спотворенням картинки. Однак нові стандарти аналогового типу, такі як AHD і HD CVI відеоспостереження, набагато більш стійкі до перешкод, ніж поширені нині аналогові стандарти. Справа в тому, що специфікації новітніх стандартів передбачають поділ сигналів яскравості і кольоровості, що дозволяє знизити кількість «шумів» і отримати більш якісне зображення. Втім, це не єдина перевага, що обіцяє аналоговим системам нового покоління прекрасні перспективи на ринку.


Устаткування AHD і HD CVI здатне працювати, як використовуючи типовий для старих аналогових систем коаксіальний кабель з хвильовим опором 75 Ом, так і виту пару. Обидві аналогові технології забезпечує ще одна важлива перевага: на відміну від попереднього аналогового стандарту, вони дають можливість передавати відео у високій якості Full HD (1920x1080). Тоді як у систем попереднього покоління дозвіл обмежено 625, ну максимум - 960 лініями по вертикалі.


На відміну від конкуруючого цифрового стандарту HDSDI, AHD і HD CVI технологія куди менш вимогливі до точності виготовлення роз'ємів і якості з'єднувального кабелю, більш стійкі до високочастотним перешкод від електронного обладнання. Автоматична компенсація сигналу мінімізує спотворення на дуже довгих ділянках. При підключенні по коаксіальному кабелю максимальна дальність передачі у AHD відео і HD CVI може досягати 500 метрів!


Завдяки своїм перевагам і можливості використання вже прокладених коаксіальних кабелів, нові системи високої чіткості ідеально підходить для модернізації застарілих систем відеоспостереження з аналоговими камерами. При мінімальних витратах можна значно підвищити якісний рівень зображення! Тоді як перехід на цифрові технології спричинить повну заміну кабелів, що виявиться досить витратною справою.


Права на стандарт HD CVI (High Definition Composite Video Interface) належать компанія Dahua. Це робить його закритим для сторонніх виробників. А ось AHD (Analog High Definition), володіючи всіма перевагами HD CVI, привабливий для виробників обладнання ще й своєю повною відкритістю і доступністю. Саме AHD відеоспостереження, на нашу думку, чекає великий успіх на ринку. В першу чергу - завдяки сумісності обладнання різних виробників і неймовірної гнучкості конфігурацій систем безпеки.

Уточнити пошук

Сортування:
К-ть:

AHD-відеокамера TecsarAHDW-2Mp-100FI-poe
• Вулична AHD-відеокамера • 1/4-дюймова матриця CMOS Sensor • Роздільна здатність матриці 1 Мп • Об'єктив з фокусною відстанню 3,6 мм / F2.0 • Відеопотік HD 720р (1280х720) • Дальність ІЧ-підсвічування 20 м • Стандарт захисту від вологи і пилу IP66 • Камера сумісна з будь-якими AHD реєстраторами Код товара: 14000 38 $  Принцип роботи Страж AHD У-1М - це провідна вулична AHD камера, призначена для відеоспостереження в режимі реального часу на будь-яких об'єктах. Дана камера працює з будь-якими дротяними AHD відеореєстраторами. Працює система за наступним принципом: камера підключається до джерела живлення і пристрою реєстрації за допомогою дротів. Камера фіксує обстановку перед об'єктивом і по дроту передає відео на реєстратор. Камера здатна передавати зображення у високому HD якості 720р, недоступному для аналогових камер CCTV. Функції та особливості Камери кольорова, оснащена матрицею 1/4 "OMNIVISION OV9712 CMOS Sensor з дозволом 1 Мп Конструкцією камери передбачено зовнішнє застосування, вона легко витримує високу вологість та низькі температури українських зим Інфрачервоні світлодіоди дозволяють камері знімати в темний час доби, забезпечуючи досить освітлену зону видимості на відстань до 20-25 метрів У темряві камера автоматично перемикається в чорно-білий режим. Це дозволяє знімати в нічний час доби відео такий же чіткості, як і в денний Функція автоматичного коректування балансу білого допомагає налаштувати нормальну передачу кольору Автома..
$60,00
Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-20F1M-out-eco
Мініатюрна AHD відеокамера вуличного виконання з фіксованим об'єктивом і високим HD (720p) якістю зображення;Дозвіл 1 Мп, матриця OmniVision OV9732 1/4 ";Процесор Nextchip NVP2431H дозволяє реалізувати функції AE, AWB, AF, 3DNR, FLK, HLC / BLC;Об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 2,8 мм;Нічна ІК підсвічування ефективна на відстані до 20 м;Стандарт захисту корпусу від вологи і пилу IP66;Перемикання режимів роботи AHD / аналогова;Камера сумісна з будь-якими аналоговими відеореєстраторами.==========================Принцип роботиМініатюрна відеокамера Tecsar AHDD-20F1M-out-eco розроблена для професійних систем відеоспостереження і використовує найсучаснішу технологію АHD для камер високої чіткості. Відеокамера оснащена 1 Мп сенсором і забезпечує HD дозвіл (720р) в кольоровому і ч / б (нічному) режимі роботи. Серед важливих переваг даної AHD відеокамери обов'язково варто назвати нульову затримку при перегляді зображення;Камера підходить для вирішення широкого кола завдань, де необхідні висока надійність техніки та високу якість зображення;Відеокамера оснащена надійною світлочутливої ​​матрицею OmniVision OV9732 1/4 ";Завдяки вбудованим ІЧ-підсвічуванні камера здатна здійснювати відеоспостереження навіть в повній темряві. 18 ІК-світлодіодів, встановлених навколо об'єктива, забезпечують ефективну дальність нічного підсвічування на дистанції до 20 м;Автоматично перемикається режим День / Ніч дозволяє камері самостійно пристосовувати процес відеозйомки до фактичного рівня освітлен..
$19,00
Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-20F2M-out 2,8 mm
Мініатюрна AHD відеокамера вуличного виконання з фіксованим об'єктивом і високим Full HD якістю зображення;Дозвіл 2 Мп (1080p), матриця Sony IMX323 типорозміру 1 / 2.9 ";ПроцессорHTC1088 дозволяє реалізувати функції AE, AWB, 2D / 3DNR, DWDR;Об'єктив з фіксованою фокусною відстанню 2,8 мм;Нічна ІК підсвічування ефективна на відстані до 20 м;Стандарт захисту корпусу від вологи і пилу IP66;Перемикання режимів роботи AHD / аналогова;Камера сумісна з будь-якими аналоговими відеореєстраторами...
$30,80
Показано 1 по 3 з 3 (Всього сторінок 1)