камери AHD

камери AHD

Як найбільш оптимально модернізувати систему відеоспостереження до сучасного рівня? Як отримати високу якість зображення в поєднанні з невисокою вартістю модернізації? Відповіді на ці запитання дає технологія AHD (Analog High Definition). Її використання дозволяє зробити якісний стрибок в системах безпеки на основі аналогових камер спостереження.

Ключова перевага обладнання AHD в тому, що для поліпшення існуючих аналогових систем відеоспостереження до HD- і навіть Full HD рівня не доведеться змінювати існуючу кабельну розводку і конектори камер. Це вагома економія на технічних роботах! До того ж, це дозволяє провести модернізацію набагато швидше. Адже для кардинального поліпшення якості зображення відеосистем достатньо всього лише встановити нові аналогові камери високої роздільної здатності та відеореєстратори, здатні з ними працювати. При цьому вартість зазначеного AHD обладнання значно нижче, ніж для IP-рішень. Враховуючи непростий кризовий час в економіці, даний підхід до модернізації систем безпеки економічно обгрунтований подвійно.

 

Розглянемо переваги використання AHD камер докладніше.

 

Технологія AHD дає можливість по єдиному коаксіальному кабелю передавати відео- та аудіо потік, а також сигнали управління для, наприклад, поворотних камер. Раніше аналогові системи були на таке не здатні і вимагали прокладки додаткових проводів. Таким чином, AHD камери скорочують витрати на кабельну інфраструктуру.

 

Навіть над цифровими IP камерами є вагома перевага. AHD камери здатні передавати відео високої роздільної здатності HD і Full HD на відстань до 500 метрів і до 300 метрів відповідно, тоді як цифрові камери обмежені в три-п'ять разів (!) Меншою довгою кабелю. Це означає, що на основі AHD камер можна створити більш розгалужену систему безпеки з великим охопленням території. Плюс аналогова передача сигналів гарантує відсутність лагів і пригальмовувань при отриманні зображення, що допускається в цифрових IP системах. Відеокамери AHD купити можна набагато дешевше, ніж IP пристрою. При цьому для підключення та налаштування AHD камери не потрібні ніякі спеціальні навички і професійніше знання, як при налаштуванні IP моделей.

 

Вуличні камери AHD в герметичних корпусах без проблем витримують українські зимові морози, а ІЧ-підсвічування дозволяє їм працювати вночі так само інформативно, як і вдень. Нарешті, при створенні нової системи відеоспостереження з AHD камерами можливе використання кабельної проводки на кручений парі! Технологія AHD дуже гнучка, і дозволяє створювати «запас міцності» для системи відеоспостереження на майбутнє. З перспективою перейти на повністю цифрові системи завтрашнього дня.

Сортування:
К-ть:

AHD-відеокамера TecsarAHDW-2Mp-100FI-poe
• Вулична AHD-відеокамера • 1/4-дюймова матриця CMOS Sensor • Роздільна здатність матриці 1 Мп • Об'єктив з фокусною відстанню 3,6 мм / F2.0 • Відеопотік HD 720р (1280х720) • Дальність ІЧ-підсвічування 20 м • Стандарт захисту від вологи і пилу IP66 • Камера сумісна з будь-якими AHD реєстраторами Код товара: 14000 38 $  Принцип роботи Страж AHD У-1М - це провідна вулична AHD камера, призначена для відеоспостереження в режимі реального часу на будь-яких об'єктах. Дана камера працює з будь-якими дротяними AHD відеореєстраторами. Працює система за наступним принципом: камера підключається до джерела живлення і пристрою реєстрації за допомогою дротів. Камера фіксує обстановку перед об'єктивом і по дроту передає відео на реєстратор. Камера здатна передавати зображення у високому HD якості 720р, недоступному для аналогових камер CCTV. Функції та особливості Камери кольорова, оснащена матрицею 1/4 "OMNIVISION OV9712 CMOS Sensor з дозволом 1 Мп Конструкцією камери передбачено зовнішнє застосування, вона легко витримує високу вологість та низькі температури українських зим Інфрачервоні світлодіоди дозволяють камері знімати в темний час доби, забезпечуючи досить освітлену зону видимості на відстань до 20-25 метрів У темряві камера автоматично перемикається в чорно-білий режим. Це дозволяє знімати в нічний час доби відео такий же чіткості, як і в денний Функція автоматичного коректування балансу білого допомагає налаштувати нормальну передачу кольору Автома..
$60,00
Відеокамера AHD вулична Tecsar AHDW-100F2M-light
AHD-відеокамера для вуличного і внутрішнього використання;Корпус з морозостійкого і ударостійкого ABS-пластику;Стандарт захисту корпусу від вологи і пилу IP66;1 / 2,7-дюймова матриця ON Semiconductor AR0237 з дозволом 2,1 Мп;Об'єктив з фокусною відстанню 6 мм / F2.5;Дальність ІЧ-підсвічування 100 м;Особливості роботиПровідна AHD камера Tecsar AHDW-100F2M-light застосовується для відеоспостереження в режимі реального часу на об'єктах, що вимагають відеоконтролю на великій території. Корпус камери виготовлений з морозостійкого і ударостійкого ABS-пластика. Модель оснащена далекозорим об'єктивом з постійною фокусною відстанню 6 мм і обладнана системою нічного ІК-підсвічування зі значною дальністю 100 м. Даная камера має клас захисту корпусу IP66 і може бути використана як на вулиці, так і в приміщенні.Камера здатна працювати з будь-якими аналоговими і гібридними дротовими реєстраторами, оскільки має перемикання режимів роботи камери AHD / аналогова (CVBS). У AHD режимі камера передає зображення в високому Full HD 1080p (1920х1080) якості.Камера підключається до відеореєстратора за допомогою коаксіального кабелю довжиною до 300 м. Камера також може бути підключена про проводу кручений пари, в цьому випадку дистанція проводового підключення складає до 100 м...
$69,00
Відеокамера AHD купольна Tecsar AHDD-3M-20F-out
Принцип роботиКольорова АHD відеокамера Tecsar AHDD-3M-20F-out є сучасним втіленням новітніх розробок обробки і передачі відео сигналів. У цій камері використовується нова технологія АHD, спеціально розроблена для професійних систем відеоспостереження високої чіткості HD. Відеокамера забезпечує дозвіл 3 Мп в кольоровому режимі;Високоякісна кольорова камера ідеально підходить для широкого кола завдань, де необхідна висока надійність і якість зображення. АHD сигнал передається безперервним аналоговим потоком по коаксіальному кабелю;Відеокамера функціонує на основі світлочутливої ​​матриці ON Semiconductor AR0330 1/3 ";Камера обладнана 18 ІК-світлодіодами, які забезпечують дальність підсвічування 20 м. Завдяки наявності ІК-підсвічування камера прекрасно справляється з нічними сценами без додаткового освітлення. Зображення з відеокамери чітке і ясне навіть при несприятливих умовах освітлення;Підтримка стандарту відео типу PAL робить відеокамеру сумісної з усіма типами відеореєстраторів, а вбудований режим День / Ніч дозволяє автоматично пристосовувати чутливість до фактичного рівня освітленості. Серед переваг цієї АHD відеокамери обов'язково варто назвати нульову затримку при перегляді зображення;Камера сумісна з будь-якими аналоговими реєстраторами, можливо переключення режимів роботи камери AHD / аналогова;У камери міцний металевий антивандальний корпус...
$52,00
Вулична AHD-відеокамера Tecsar AHDW-1M-20F-eco
• Вулична AHD-відеокамера • 1/4-дюймова матриця CMOS Sensor • Роздільна здатність матриці 1 Мп • Об'єктив з фокусною відстанню 3,6 мм / F2.0 • Відеопотік HD 720р (1280х720) • Дальність ІЧ-підсвічування 20 м • Стандарт захисту від вологи і пилу IP66 • Камера сумісна з будь-якими AHD реєстраторами Код товара: 14000 38 $ https://youtu.be/59554pgvmqw Принцип роботи Страж AHD У-1М - це провідна вулична AHD камера, призначена для відеоспостереження в режимі реального часу на будь-яких об'єктах. Дана камера працює з будь-якими дротяними AHD відеореєстраторами. Працює система за наступним принципом: камера підключається до джерела живлення і пристрою реєстрації за допомогою дротів. Камера фіксує обстановку перед об'єктивом і по дроту передає відео на реєстратор. Камера здатна передавати зображення у високому HD якості 720р, недоступному для аналогових камер CCTV. Функції та особливості Камери кольорова, оснащена матрицею 1/4 "OMNIVISION OV9712 CMOS Sensor з дозволом 1 Мп Конструкцією камери передбачено зовнішнє застосування, вона легко витримує високу вологість та низькі температури українських зим Інфрачервоні світлодіоди дозволяють камері знімати в темний час доби, забезпечуючи досить освітлену зону видимості на відстань до 20-25 метрів У темряві камера автоматично перемикається в чорно-білий режим. Це дозволяє знімати в нічний час доби відео такий же чіткості, як і в денний Функція автоматичного коректування балансу білого допомагає налаштувати нормальну пе..
$38,00
Вулична AHD-відеокамера Страж AHD У-1М
• Вулична AHD-відеокамера • 1/4-дюймова матриця CMOS Sensor • Роздільна здатність матриці 1 Мп • Об'єктив з фокусною відстанню 3,6 мм / F2.0 • Відеопотік HD 720р (1280х720) • Дальність ІЧ-підсвічування 20 м • Стандарт захисту від вологи і пилу IP66 • Камера сумісна з будь-якими AHD реєстраторами Код товара: 14000 38 $ https://youtu.be/59554pgvmqw Принцип роботи Страж AHD У-1М - це провідна вулична AHD камера, призначена для відеоспостереження в режимі реального часу на будь-яких об'єктах. Дана камера працює з будь-якими дротяними AHD відеореєстраторами. Працює система за наступним принципом: камера підключається до джерела живлення і пристрою реєстрації за допомогою дротів. Камера фіксує обстановку перед об'єктивом і по дроту передає відео на реєстратор. Камера здатна передавати зображення у високому HD якості 720р, недоступному для аналогових камер CCTV. Функції та особливості Камери кольорова, оснащена матрицею 1/4 "OMNIVISION OV9712 CMOS Sensor з дозволом 1 Мп Конструкцією камери передбачено зовнішнє застосування, вона легко витримує високу вологість та низькі температури українських зим Інфрачервоні світлодіоди дозволяють камері знімати в темний час доби, забезпечуючи досить освітлену зону видимості на відстань до 20-25 метрів У темряві камера автоматично перемикається в чорно-білий режим. Це дозволяє знімати в нічний час доби відео такий же чіткості, як і в денний Функція автоматичного коректування балансу білого допомагає налаштувати нормальну пе..
$38,00
Купольна AHD-відеокамера Tecsar AHDD-1M-20F-out-eco
• Вулична AHD-відеокамера • 1/4-дюймова матриця CMOS Sensor • Роздільна здатність матриці 1 Мп • Об'єктив з фокусною відстанню 3,6 мм / F2.0 • Відеопотік HD 720р (1280х720) • Дальність ІЧ-підсвічування 20 м • Стандарт захисту від вологи і пилу IP66 • Камера сумісна з будь-якими AHD реєстраторами Код товара: 14000 38 $ https://youtu.be/59554pgvmqw Принцип роботи Страж AHD У-1М - це провідна вулична AHD камера, призначена для відеоспостереження в режимі реального часу на будь-яких об'єктах. Дана камера працює з будь-якими дротяними AHD відеореєстраторами. Працює система за наступним принципом: камера підключається до джерела живлення і пристрою реєстрації за допомогою дротів. Камера фіксує обстановку перед об'єктивом і по дроту передає відео на реєстратор. Камера здатна передавати зображення у високому HD якості 720р, недоступному для аналогових камер CCTV. Функції та особливості Камери кольорова, оснащена матрицею 1/4 "OMNIVISION OV9712 CMOS Sensor з дозволом 1 Мп Конструкцією камери передбачено зовнішнє застосування, вона легко витримує високу вологість та низькі температури українських зим Інфрачервоні світлодіоди дозволяють камері знімати в темний час доби, забезпечуючи досить освітлену зону видимості на відстань до 20-25 метрів У темряві камера автоматично перемикається в чорно-білий режим. Це дозволяє знімати в нічний час доби відео такий же чіткості, як і в денний Функція автоматичного коректування балансу білого допомагає налаштувати нормальну пе..
$38,00
Показано 1 по 6 з 6 (Всього сторінок 1)