Відеореєстратори AHD

Відеореєстратори AHD

Інноваційна технологія AHD (Analog High Definition) вносить досить революційні зміни в область систем відеоспостереження. Можливості AHD істотно перевищують технічні характеристики більшості використовуваних зараз аналогових систем відеоспостереження. AHD обладнання дозволяє працювати з високими дозволами HD 720p і Full HD 1080p, що відповідає найсучаснішим вимогам сьогоднішнього і навіть завтрашнього дня. У більшості випадків модернізація існуючої аналогової системи до рівня AHD здійснюється з мінімальними витратами - досить поміняти самі камери спостереження і відеореєстратор на AHD-сумісні.

Центральною ланкою комплексу AHD відеоспостереження є відеореєстратор. Реєстратори AHD - не просто пристрою запису відеоінформації. Їх функції більш широкі. Відеореєстратор здатний стати відмінним помічником по контролю, оптимізації, налагодженню всіляких процесів на підприємстві, одночасно контролюючи дисципліну. Підстрахує він і охоронця, зафіксувавши на фото і відео тривожні події, навіть якщо сам охоронець їх «проспав». Відеореєстратор - досить інтелектуальне пристрій, здатний реагувати на певні події: почати відеозапис по сигналу тривоги, по наявності руху в охоронюваній області, просто здійснювати запис за розкладом і т.д. Природно, відеореєстратор дозволяють здійснювати швидкий пошук по збереженим архівним відеозаписів. І, як правило, надає можливість віддаленого перегляду відео через Інтернет. Відеореєстратори здатні використовувати для комунікацій і мобільний зв'язок. Наприклад, для відправки тривожних повідомлень. Навіть там, де немає доступу до Інтернет, система безпеки зможе віддалено повідомити про виниклу проблему.

 

AHD реєстратор купити зараз можна під будь-яку конкретну інсталяцію системи безпеки. Доступні на ринку моделі реєстраторів відрізняються: кількістю входів для підключення камер і швидкістю запису; числом підключаються жорстких дисків; наявністю додаткових USB портів для зовнішніх накопичувачів; різноманітністю функцій користувача.

 

Величезною перевагою відеореєстраторів AHD є їх можливість працювати зі старою інфраструктурою кабельних систем відеоспостереження, використовуючи коаксіальні кабелі. Причому по коаксіальному кабелю від AHD камер реєстратором може записуватися відео та звук, а на самі камери - передаватися керуючі сигнали. Попередні покоління аналогових систем відеоспостереження на таке були не здатні, потребуючи прокладці додаткових кабелів.

 

AHD відеореєстратор ціни комплексу безпеки сильно не збільшить, при цьому в порівнянні з більш дорогими цифровими IP-рішеннями він має важливу перевагу. Якщо цифрові камери обмежені довжиною кабелю до приймаючого пристрою в 100 метрів, то AHD реєстратор здатний працювати з камерою на дальності до 500 метрів, приймаючи сигнал у високому HD якості. Тобто за допомогою відеореєстратора AHD можна

В цій категорії немає товарів.