камери відеоспостереження

Камера відеоспостереження ключовий елемент будь-якої системи спостереження. Від камери спостереження залежить кольоровість, місце розташування і те, як далеко і наскільки чітко Ви зможете побачити, що відбувається перед камерою. Відеокамери спостереження - це очі системи відеоспостереження. І як Ви розумієте чим краще зір тим більше Ви зможете побачити. Наша компанія - один з провідних постачальників камер на вітчизняний ринок. Купуючи камери стеження у нас, Ви отримуєте цілий ряд переваг:

 

- Для Вас ми вибрали найкраще. З усього спектра пропонованого обладнання на світовому ринку, ми відібрали найкращі відеокамери спостереження. Заявлені характеристики будь-якої нашої камери відеоспостереження повністю відповідають реальним. Ми не намагаємося ввести Вас в оману завищеними параметрами, ми продаємо виключно якісні камери спостереження. Гарантія тому - ми самі монтуємо продаються нами відеокамери спостереження, і даємо гарантію як обладнання так і на монтаж.

 

- Асортимент пропонованих нами товарів неймовірно широкий. Ми пропонуємо камери відеоспостереження всіх видів: вуличні, купольні, бездротові, IP камери стеження і т.д. Ми підбираємо камери спостереження різних типів спеціально для того, щоб не обмежувати наших клієнтів у виборі. Ми пропонуємо на стільки широкий асортимент, що вибір камери стеження не обмежується тільки технічними характеристиками, Ви також можете підібрати камеру і по дизайну.

 

- Купуючи у нас, Ви купуєте за найнижчими цінами. Ми є першоджерелами продаваного нами обладнання. Всі камери відеоспостереження, запропоновані на нашому сайті, або придбані за ексклюзивним контрактом у заводу виробника, або проводиться безпосередньо нами. Тому потрапляючи на сторінки нашого сайту Ви завжди можете бути впевнені в тому, що пошуки самого дешевого на ринку обладнання закінчилися. Ви вже знайшли що шукали. Будь-яка, з усього нашого асортименту, камера спостереження матиме найменшу ціну на українському ринку. Також ви можете заощадити на послугах монтажників, набуваючи спеціально розроблені нами комплекти відеоспостереження "встанови сам". Встановлення камер відеоспостереження даних комплектів не зажадає від Вас спеціальних знань або наявності монтажного обладнання. Маючи в розпорядженні шуруповерт або викрутку, а також 15 часу, Ви без зусиль зможете самостійно встановити камери для відеоспостереження.

 

- Ми гарантуємо високий рівень технічної підтримки. Всі фахівці, що працюють в нашій компанії, мають спрямовану вищу освіту, великий досвід роботи з продаваним обладнанням і добре знають якою має бути якісна камера стеження. Кожен фахівець бере участь на всіх етапах розробки, створення, налагодження та налаштування продаваного нами обладнання. Ви можете бути впевнені в тому, що коли наші менеджери радять Вам купити одне замість іншого, вони знають, про що говорять і куплена Вами відеокамера спостереження буде підходить Вам на 100%.

 

Вибір і установка камер відеоспостереження - завдання непросте і вимагає певної кваліфікації. Камери відеоспостереження - один з найбільш специфічних типів пропонованого нами обладнання. Тому визначитися яка саме Вам потрібна камера спостереження може бути не так просто. Пам'ятайте, Ви завжди можете покластися на наших фахівців. Купивши камери відеоспостереження у нас Ви завжди зможете отримати грамотну технічну консультацію.

Уточнити пошук