Бездротові камери

Бездротові камери

На ринку систем відеоспостереження бездротові відеокамери досі дивина. Наша компанія перша почала імпортувати їх в Україні, розвивати цей напрямок. На сьогоднішній день - саме ми безперечні лідери українського ринку в області бездротового відеоспостереження. Так що якщо Вам потрібна бездротова відеокамера, Ви потрапили за адресою! У нашому магазині Ви знайдете безліч різних бездротових камер. Так як інформації про бездротові камери відеоспостереження в журналах та Інтернеті недостатньо багато ми рекомендуємо звернути увагу на наступні технічні характеристики при виборі:

 

- Технологія передачі. Існує дві технології передачі відеосигналу на відстані: аналогова і цифрова. Основна їх відмінність в тому, що цифровий сигнал не спотворюється при передачі і Ви приймаєте якісну картинку з максимально високою цветапердаче і без хвиль і перешкод від сусідніх камер. Тоді як аналогова бездротова камера відеоспостереження нерідко спотворює сигнал при передачі. Подібні переваги природно відображаються на ціні. Цифрова безпровідна відеокамера коштує в 1,5 - 2 рази дорожче аналогової.

 

- Дальність передачі. Дальність передачі відеосигналу залежить від потужності камери. Чим далі бездротова камера відеоспостереження передає сигнал тим вона потужніша. Тим більше вона споживає енергії і тим більше варто. Також варто пам'ятати, що максимальна дальність передачі обмежена державними стандартами і як би нам усім сильно не хотілося, далі ніж на два кілометри відеосигнал бездротові відеокамери передавати не здатні.

 

- Основні технічні характеристики. В принципі, бездротові камери спостереження за способом формування зображення нічим не відрізняються від звичайних дротових. За цим, бездротові камери відеоспостереження характеризуються такими параметрами: роздільна здатність (кількість телевізійних ліній по горизонталі, чим вище, тим краще), дальність просвіту ІК підсвічуванням і мінімальна освітленість. Визначаючи яка бездротова відеокамера підходить саме Вам, особливу увагу варто звернути на ці характеристики.

 

- Сумісне устаткування. Зверніть увагу на приймачі, з якими працюють бездротові камери відеоспостереження. Оцініть їх функціонал, чи можуть вони записувати відео, або просто виводять його на пристрій запису, якими портами вони оснащені і т.д. Придивлятися до приймачів варто тому, що практично кожен виробник бездротового відео використовує закриті протоколи. Відповідно бездротова камера спостереження працює лише з відеопріемнікі цього виробника. Відповідно, якщо приймач не підходить по функціоналу - доведеться відмовитися від покупки і камери теж.

 

Якщо Ви не до кінця впевнені в тому, що обрана Вами бездротова відеокамера відповідає обраному Вами супутнього обладнання, або характеристики камери і системи в цілому ні про що Вам не кажуть, Ви завжди можете заздалегідь проконсультуватися у наших фахівців. Не залежно від того купуєте Ви у нас бездротові відеокамери чи ні, можете бути впевнені в тому, що Вас грамотно і якісно проконсультують.

В цій категорії немає товарів.