вуличні камери

Вуличне відеоспостереження один з найпопулярніших видів налюденія. А камери зовнішнього спостереження - одні з найбільш затребуваних камер на українському ринку. Останнім часом великої популярності набули вуличні IP камери. У нашому магазині, Ви можете знайти будь камери зовнішнього відеоспостереження для установки на вулиці. Вибір камер не просте завдання, підібрати ж камери відеоспостереження вуличні, ще складніше. Камери зовнішнього відеоспостереження мають як стандартні для всіх камер харрактерістікі, так специфічні, найважливіші з них описані нижче:

 

- Діапазон робочих температур. Організовуючи вуличне відеоспостереження зверніть увагу на діапазон робочих температур. Іноді продавці хитрують, і продають під виглядом вуличних, камери, які коректно працюють до - 10 ° С, і мають температуру зберігання - 20 ° С. Не попадайтеся на такі хитрощі, уточнюйте діапазон саме робочих температур. В основному вуличні камери відеоспостереження мають у заявлених характеристиках температурний діапазон від -20 до +50 ° С. Виникає питання: на території України температура іноді опускається нижче - 20 ° С, чи підходять такі камери зовнішнього відеоспостереження для використання? Так, підходять. Дані камери зовнішнього спостереження легко витримують і - 30 ° С.

 

- Вандалозахищена. Камера зовнішнього спостереження расположенна на вулиці і дуже часто викликає інтерес у хуліганів. Якщо вулична камера не веде цілодобове спостереження, то побачити зловмисника, який збив камеру, наприклад, каменем, не представляється можливим. Тому, якщо Ви устаналіваете камеру в людному місці - Вам потрібна вулична камера з захистом від ударів. Ви збираєтеся повісити камеру на протязі, або без козирка? У такому випадку підійдуть відеокамери вуличні з захистом від водяних потоків і поривів вітру. При покупці обов'язково уточніть у продавця якісь зовнішні впливи витримують обрана Вами вуличні камери спостереження.

 

- Спеціальні властивості камери. Відеокамера зовнішня протягом доби спостерігає зміну освітленості через зміну положення сонця, хмар і настання ночі. Хороші камери зовнішнього спостереження підлаштовуються під описані зміни. Більшість камер, наприклад, при настанні сутінків перемикаються в режим чорно-білої зйомки і включають додаткову інфрачервону підсвітку. Переконайтеся в тому, що обрані Вами вуличні камери відеоспостереження володіє даними функціями.

 

Отже, якщо Ви вже знаєте яка вулична камера зовнішнього спостереження Вам потрібна, телефонуйте нам, і ми з радістю Вам її доставимо. Якщо ж при виборі у Вас виникли труднощі - телефонуйте нам і наші фахівці допоможуть Вам розібратися в сумнівних або спірних питаннях, що стосуються вуличних камер, і детально розкажуть як правильно організувати вуличне відеоспостереження.

В цій категорії немає товарів.