комплекти відеоспостереження

Сучасний ринок безпеки пропонує купити готові комплекти відеоспостереження. Щоб визначитися, наскільки підходить комплект відеоспостереження для вирішення завдань безпеки на Вашому об'єкті, розглянемо, що вони собою представляють, їх переваги і недоліки.

Готові комплекти відеоспостереження застосовуються, в основному, на невеликих об'єктах - в будинках, на дачах, офісах, кафе, відкритих автостоянках, паркінгах, гаражах. Їх перевагою є повністю узгоджене обладнання, що дозволяє виконати монтаж системи відеоспостереження навіть не фахівцеві в області техніки. Комплект відеоспостереження своїми руками призначений для самостійної установки і включає відеореєстратор, відеокамери, кабелі, джерела живлення, всі необхідні роз'єми, комплектуючі для монтажу, а також користувальницькі інструкції. Ви самостійно зможете підключити систему відеоспостереження.

 

Бездротові комплекти відеоспостереження відрізняються бездротовими відеокамерами та реєстратором з приймачем сигналу. Перевагою таких комплектів в порівнянні з дротяними є те, що немає необхідності прокладати кабель, Ви можете вільно переміщувати відеокамери з місця на місце.

 

Готового комплекту відеоспостереження ціна істотно нижче сумарної вартості всіх складових окремо. Крім того, готові комплекти відрізняються високою надійністю, оскільки вони проходять тестування на етапі комплектації інженерами компанії-інтегратора. При необхідності, Ви можете наростити систему відеоспостереження, інтегрувавши два і більше комплекту в одну систему безпеки.

 

При виборі комплекту відеоспостереження київ слід звертати увагу на наступні характеристики.

 

По-перше, технічні характеристики відеореєстратора і камер відеоспостереження повинні задовольняти вимогам системи безпеки Вашого об'єкта.

 

По-друге, зверніть увагу на виконання камер. Для вуличного відеоспостереження Вам підійдуть комплекти з камерами вуличного виконання. Якщо Ви плануєте вести відеоспостереження тільки всередині приміщення, доцільніше вибрати комплект з камерами внутрішнього виконання. При однакових характеристиках внутрішні камери дешевше вуличних. Для одночасного спостереження всередині і поза приміщенням існують комплекти змішаного типу - з камерами вуличного і внутрішнього виконання.

 

По-третє, зверніть увагу, чи є в комплекті сполучні кабелі, яка їхня довжина і достатня вона для забезпечення потреб Вашого проекту. Перевірте відповідність роз'ємів.

Уточнити пошук