Комплекти бездротового відеоспостереження

Комплекти бездротового відеоспостереження

Бездротові системи відеоспостереження - обладнання, в якому відео передається від камери до записуючого пристрою без проводів. Безпровідне відеоспостереження "встанови сам" - набори обладнання, призначені для швидкого і простого монтажу. Дані системи бездротового відеоспостереження - новинка в світі охоронних пристроїв. На українському ринку вони з'явилися лише близько року тому, але вже встигли завоювати популярність серед наших громадян завдяки наступним особливостям:

 

- Ви можете встановити відеоспостереження за 25 хв. Для того щоб Ваша бездротова система відеоспостереження запрацювала, достатньо відкрити коробку вставити адаптери живлення в розетку. Описані дії займуть 5 хвилин вашого часу. Ще 15 хв Вам знадобиться для того, щоб розмістити камери і приймальний пристрій в зручному для вас місці. Якщо ж Ви хочете підлаштувати бездротової wi fi комплект відеоспостереження під себе, змініть його базові настройки, на це у Вас піде від 5 до 10 хвилин. От і все, повноцінна бездротова система відеоспостереження повністю готова.

 

- Установка без шкоди інтер'єру. Якщо Ви зробили в будинку ремонт, і після цього вирішили встановити відеоспостереження - установка проводового відеоспостереження стає неможливою. Монтаж проводового відео - це штроблення стін, установка коробів і т.д. Витрачені на ремонт гроші виявляться просто викинутими в урну. Тут на допомогу приходить безпровідне відеоспостереження. Бездротова система відеоспостереження Монтуєте без дірок в стінах, без купи проводів, а відповідно - без шкоди ремонту. Саме ця особливість і робить системи бездротового відеоспостереження дуже популярними.

 

- Можна переносити з місця на місце. Бездротові системи відеоспостереження в будь-який момент можна легко і просто зняти і перенести в потрібне Вам місце. Якщо місце розташування відеоспостереження динамічне і змінюється з певною періодичністю, то в такій ситуації безпровідне відеоспостереження - оптимальний варіант.

 

- Бездротове відеоспостереження своїми руками - це просто. Багато хто вважає, що установка професійного обладнання справа рук професіоналів і навпаки, що пересічний споживач зможе встановити тільки аматорське обладнання. Бездротові системи відеоспостереження з легкістю руйнує стереотипи, що склалися. Професійні монтажні організації встановлюють бездротове відеоспостереження і дають гарантії по установці до двох років! На ряду з цим покупці бездротової системи відеоспостереження зіткнулися з установкою вперше не відчувають жодних труднощів, а ті хто намагаються глибоко розібратися і підлаштувати систему під себе дзвонять в нашу службу підтримку і отримавши консультацію успішно закінчують настройку.

 

Якщо все що Ви тільки що прочитали здасться Вам нереальним, приходьте до нас. Наші фахівці з радістю продемонструють простоту установки і налаштування обраного Вами комплекту відеоспостереження.

В цій категорії немає товарів.