Комплекти дротового відеоспостереження

Комплекти дротового відеоспостереження

Дротове відеоспостереження для самостійної установки - комплект повністю узгодженого устаткування, що дозволяє швидко змонтувати систему відеоспостереження навіть недосвідченому в технічних питаннях користувачеві. Наша спеціалізація - продаж систем відеоспостереження. І ми по праву може вважатися лідерами зі створення та продажу комплектів відеоспостереження для самостійної установки. Саме ми вперше презентували їх на виставці "Безпека 2009". Відеоспостереження "встанови сам" українці все частіше і частіше вибирають завдяки економії коштів, яка досягається при використанні даного комплекту.

 

- Економте до 80% на роботі монтажників. Як не дивно, але для того, що б оцінити у скільки вам обійдеться відеоспостереження ціни на обладнання ще не достатньо. Навіть якщо Ви знайдете обладнання за низькими цінами або Вам порадять "перевірений" магазин - відеоспостереження обійдеться вам дорожче, ніж Ви думаєте. Справа в тому, що при розрахунку вартості відеоспостереження важливо враховувати вартість його установки. Монтажні організації беруть за роботи з встановлення відеоспостереження порядку 50-80% від вартості обладнання. Купити відеоспостереження у нас, значить заощадити на послугах монтажників. Ви без зусиль можете встановити наш комплект своїми силами і не платити гроші за монтаж. Ви сумніваєтеся, чи зможете Ви здійснити монтаж своїми силами? Зможете! Подібні системи відеоспостереження не вимагають специфічних навичок монтажу та спеціального обладнання. Навіть якщо Ви раніше не стикалися з подібними речами, установка системи відеоспостереження не буде для Вас проблемою.

 

- Всі компоненти підібрані і узгоджені. У комплектах проводового відеоспостереження Ви знайдете всі елементи для її підключення та монтажу. Камери, устройсва записи, джерела живлення, кабеля. Всі вже підібрано відповідно з технічними характеристиками системи відеоспостереження. Вам не доведеться займатися пошуком підходящих роз'ємів і проводів. Змонтувавши систему Ви зможете її тут же підключити.

 

- Керівництво користувача дуже докладно і доступно. Купити відеоспостереження легко, а от встановити не так вже й просто, особливо для пересічного покупця. Але це не ставитися до наших комплектів "встанови сам". Ви легко змонтуєте систему, навіть якщо не маєте глибоких знань у сфері відеоспостереження. Кожен комплект забезпечується докладним керівництвом користувача з монтажу та налаштування системи. Всі моменти викладені прозоро і доступно. Створюючи дані керівництва, ми розраховували що їх будуть читати саме непідготовлені користувачі, а не інсталятори.

 

- Всі проводи обтиснуті, всі роз'єми підготовлені. Вам не потрібно бути експертом в кабельному монтажі, щоб встановити нашу провідну систему відеоспостереження. Всі відеокабеля в комплектах попередньо нами обтиснуті, дроти живлення підготовлені. Для запуску системи, Вам залишається лише з'єднати камери і пристрої запису + включити адаптера в мережу живлення.

 

- Детальні технічні консультації. Ми впевнені, в тому, що продаж комплектів відеоспостереження не повинна закінчуватися при розрахунку покупця з продавцем. У разі виникнення проблем з підключенням обладнання, ми гарантуємо детальну та якісну технічну підтримку. Наші фахівці вникнуть у Ваші проблеми, і легко їх вирішать.

 

Secur.ua - інтернет-магазин, де відеоспостереження представлено в широкому асортименті, в тому числі і безліч типових комплектів для самостійної установки. Кожен їх них розрахований під певний типовий випадок. У нас Ви можете підібрати і купити комплект відеоспостереження для будь-яких потреб. Якщо ж Ви вирішили: "куплю відеоспостереження", але Вам не вдалося розібратися з системою або Ви не змогли визначиться з вибором - зателефонуйте нам. Наші фахівці завжди раді допомогти у виборі.

В цій категорії немає товарів.