Пристрої запису

Захоплення відео - ключовий момент в відеоспостереженні. А пристрої відеозахоплення і запису - це мозок і серце будь-якої системи відеоспостереження. Саме в цих пристроях відбувається відеозахват і запис відеоданих. Від цих пристроїв залежить якість записуваної відеоінформації, її обсяг, розширення файлів, що зберігаються, кількість підключаються камер і багато іншого. Відеозахват та продаж обладнання для нього - наша спеціалізація. Працюючи з нами, Ви отримуєте цілий ряд переваг:

 

- Ми вибрали для Вас краще. Поставляється на ринок обсяг пристроїв, які дозволяють здійснювати захоплення відео з камери відеоспостереження і записувати дані, неймовірно великий. Вибрати що краще / гірше - дуже важко. Ми вибираємо обладнання оптимальне по співвідношенні ціна / якості, надійності, функціональності системи.

 

- У нас Ви знайдете все. У нас Ви можете придбати DVRи, плати відеозахоплення всіх типів. Наші пристрої дозволяють виробляти захоплення відео з камери і записувати інформацію безпосередньо на персональний комп'ютер, на жорсткий диск, на SD картки і т.д. Якщо Ви хочете вести відеозахват і запис з камер відеоспостереження цілодобову або кожен день переглядати збережену інформацію переносячи її при цьому з одного в інше місце підберіть відповідний пристрій запису і насолоджуйтеся роботою Вашої системи відеоспостереження.

 

- Найнижчі ціни. Ми працюємо безпосередньо з виробником продаваних нами пристроїв. Ми не займаємося перекупництвом обладнання, тому якщо Ви перебуваєте на нашому сайті, то Ваші пошуки самого дешевого обладнання припинилися, Ви вже знайшли те, що шукали. Крім того ми безпосередньо беремо участь у створенні обладнання і стежимо за тим щоб дорогі, але не потрібні елементи небилиці включені в елементну базу систему.

 

- Високий рівень технічної підтримки. Нас не цікавить, як давно Ви купували у нас обладнання і купували Ви його у нас взагалі. Ми завжди раді відповісти на будь-які технічні питання. Що ж стосується купленого у нас устаткування, то тут Ви напевно можете бути впевнені в тому, що купивши, Ви не залишитеся наодинці з проблемами. Ми обов'язково допоможемо вам на всіх етапах побудови та налаштування Вашої системи відеоспостереження.

 

Якщо Ви вперше зіткнулися з купівлею системи відеоспостереження, і не знаєте, який пристрій запису вибрати зателефонуйте нам, спеціально підготовлені фахівці завжди раді Вам допомогти з вибором. Поспілкувавшись з нашими фахівцями, Ви зможете визначитися яке обладнання підходить саме Вам і як найкраще організувати захоплення відео з камери спостереження.

Уточнити пошук