HD-SDI відеореєстратори

Сучасні HD-SDI технології представляють ефективний шлях модернізації існуючих аналогових систем відеоспостереження в сучасні цифрові, що забезпечують високу якість зображення. HD-SDI відеоспостереження може бути побудоване на базі коаксіальних кабелів старої системи комутації.

HD-SDI обладнання, конструктивно наслідуючи аналогові пристрої, дозволить будь-якому техніку без зусиль виконати монтаж і підтримку роботи HD-SDI систем.

 

HD-SDI відеореєстратори, підтримуючи прийом, обробку та зберігання відеоінформації з HD-SDI камер відеоспостереження, функціонально подібні аналоговим або IP пристроям відеозапису. Також вони підтримують пентаплексний режим, що дозволяє одночасну запис, архівування, перегляд зображення, роботи з архівами і роботи по мережі. HD-SDI реєстратори підтримують більшість мережевих протоколів, за якими здійснюється їх налаштування і управління по мережі: HTTP, TCP / IP, SMTP, NTP, UPNP, DHCP, DNS, RTSP, UDP, IP Filter, DDNS, FTP, PPPOE.

 

У HD-SDI реєстраторах реалізовані такі стандартні функції як налаштування розкладу відеозапису, запис за умовою та багато інших.

 

Серед основних функціональних відмінностей HD реєстраторів від аналогових реєстраторів:

- Дозвіл запису до 1080P зі швидкістю до 30к / с. Можливо налаштувати одночасну запис в різних дозволах.

- Моніторинг каналів при максимальному дозволі в реальному часі. Для перегляду зручніше використовувати FullHD монітор з діагоналлю не менше 24 ".

- Трансляція в мережу відеопотоку дозволом до 1920х1080p. Програмне забезпечення багатьох виробників HD обладнання сумісне з аналоговим обладнанням. Це дозволяє будувати гібридні системи відеоспостереження.

 

По відношенню до IP системам можна відзначити як плюси, так і мінуси HD-SDI систем. Серед плюсів - простота монтажу системи HD-SDI відеоспостереження, оскільки конструктивно HD-SDI система подібна аналогової. У разі модернізації наявної інфраструктури аналогової системи відеоспостереження Вам доведеться тільки замінити кінцеве обладнання. Пуско-налагодження обладнання HD-SDI може виконати будь-який фахівець, що володіє загальними знаннями в електротехніці і монтажними навичками. Підключення кожної HD-SDI камери за своїм кабелю унеможливлює втрату якості відеосигналу або швидкості кадрів.

 

До мінусів можна віднести відносну дорожнечу процесорів обробки HD відеопотоку і витрати на приймально-передавачі і перетворювачі сигналу. Для збереження трансльованого відеопотоку такі пристрої необхідно встановлювати кожні 100 метрів. Однак і в IP системах відстані понад 100 м вимагають установки мережевих концентраторів і залучення кваліфікованих мережевих фахівців.

 

В цілому можна зробити висновок, що HD-SDI технологія - не є переходом між аналогом та IP. Вона являє самостійне, стрімко розвивається напрямок в технологіях безпеки, що увібрало в себе кращі напрацювання аналогових і IP рішень.

В цій категорії немає товарів.