Плати відеозахвату

Якщо Вам звичніше використовувати спеціальне програмне забезпечення, встановлене на комп'ютер для роботи з відео, то як пристрій відеозахоплення і запису Вам ідеально підійде плата відеозахоплення. Плата, або як її іноді називають карта відеозахоплення, підключається до комп'ютера і основні процеси записи покладаються на комп'ютер, а це означає, що Вам потрібно бути готовими до того, що крім плати відеозахоплення hd Вам також доведеться вибирати підходящу конфігурацію комп'ютера. Ви знаходитесь саме в тому місці, де Ви можете купити все необхідне. На нашому сайті є карти відеозахвату на будь-який смак. При виборі пристрою відеозахоплення, звертайте увагу на наступні моменти:

 

- Плата відеозахвату для комп'ютера. Основні характеристики. Основні характеристики якими можна описати відеозахват з камери наступні: дозвіл виведеної на екран картинки, кількість підключаються камер, кількість кадрів на систему і на кожну камеру зокрема, формат апаратного стиснення і, звичайно ж якість запису самого пристрою відеозахоплення.

 

- Роз'єм підключення. Комп'ютери з кожним днем ​​удосконалюються, а так як плата відеозахоплення usb не може існувати без комп'ютера, Вам доведеться підбирати або плату під комп'ютер, або комп'ютер під плату. Пов'язано це в основному з тим, що карта відеозахоплення підключається до певного роз'єму на материнській платі комп'ютера. Роз'єми плати відеозахоплення і комп'ютера повинні ідеально відповідати один одному. В іншому випадку на успішне підключення плати відеозахоплення не варто розраховувати. Якщо Ви не фахівець у даній сфері, але Вам все ж потрібна плата відео захоплення, купити плату відеозахоплення, яка підійде для конкретних завдань, Вам допоможуть наші консультанти. Але пам'ятайте, чим більше материнських плат підтримує плата відеозахоплення, тим ціна її вище.

 

- Операційна система. У більшості випадків щоб здійснити відеозахват з камери за допомогою ПК, на ньому повинна бути встановлена ​​операційна система Windows XP. Якщо Ви плануєте встановити плату на комп'ютер з іншою операційною системою, обов'язково уточнюйте, чи підтримує карта відеозахоплення обрану Вами операційну систему чи ні. Як і у випадку з підтримкою материнських плат, ніж з великою кількістю операційних систем може працювати плата відеозахоплення, тим ціна її вище.

 

При виборі карти відеозахвату на удачу розраховувати не варто. Вибір повинен бути повністю обґрунтованим і обдуманим. Купити плату відеозахвату просто, але потрібно розуміти, що неправильний вибір плати може призвести не тільки до непрацездатності системи, а й до виходу комп'ютера з ладу. Детальну консультацію Ви завжди можете отримати, зателефонувавши нашим фахівцям. Досвід наших інженерів дозволить Вам влаштувати відеозахват з камери, за допомогою карти відеозахоплення з мінімальною витратою ресурсів і максимальним використанням потужностей системи.

В цій категорії немає товарів.