відеореєстратори dvr

Цифрові відеореєстратори, або DVR (Digital Video Recorder), являють собою багатофункціональні пристрої для прийому, обробки, передачі і запису відеоінформації. У системах відеоспостереження DVR вирішують широке коло завдань. Так, наприклад, DVR можуть використовуватися:

- Відеореєстратор охоронний може бути використаний в приватних будинках, офісах, в залах магазинів - для спостереження за відвідувачами,

- На робочих місцях касирів в магазинах, банках - для контролю касових операцій,

- На автомобільних стоянках, транспортних підприємствах, АЗС, КПП підприємств - для обліку і контролю автотранспорту,

- На підприємствах залізничного транспорту, заводах, комбінатах, паливно-заправних комплексах, сховищах - для автоматизації реєстрації та контролю переміщення залізничних вагонів,

- В територіально-розподілених системах відеоспостереження.

 

Типи відеорерістраторов.

Виділяють такі типи відеореєстраторів.

 

Цифрові відеореєстратори, або DVR - призначені для підключення тільки аналогових камер відеоспостереження. Цифровий відеореєстратор DVR отримує від відеокамер аналоговий сигнал в стислому вигляді, потім стискає і зберігає його. Аналогові камери підключаються до DVR кабелем через BNC-роз'єми.

 

Мережеві відеореєстратори або NVR (Network Video Recorder) - призначені для підключення IP-камер відеоспостереження. NVR отримує від IP-камер сигнал уже в стислому вигляді. IP-камери підключаються до пристрою по мережі.

 

Гібридні реєстратори або HVR (Hibrid Video Recorder) - являють перехідний клас пристроїв між аналоговими і цифровими: вони призначені для роботи як з аналоговими, так і з IP камерами. Аналогові камери підключаються до HVR кабелем через BNC-роз'єми, IP-камери підключаються по мережі Ethernet.

 

Незважаючи на розвиток мережевих технологій, DVR продовжують займати широкий сегмент на ринку відеоспостереження. І сьогодні для багатьох завдань цифрові DVR є простим, зручним і бюджетним рішенням. Важливою перевагою DVR є надійність функціонування: відеосигнал оцифровується, стискається і зберігається на цьому ж пристрої, робота пристрою не залежить від працездатності мережі передачі даних.

 

У разі необхідності побудови великий, територіально розподіленої системи відеоспостереження, з необхідністю створення централізованого пункту управління системою, доцільно використання NVR. . Перевагою мережевого реєстратора є велика програмна гнучкість, висока якість зображення, одержуване від IP-камер і підтримуване NVR.

 

HVR, об'єднуючи гідності цифрових і мережевих реєстраторів, дозволяють створювати гнучкі, надійні, ефективні рішення для систем з різним рівнем бюджету і вимог до устаткування. Пристрої підтримують відеозапис, як на локальні, так і на мережеві сховища даних.

 

Основні функції відеореєстраторів:

 

перегляд і запис відеозображень від декількох камер одночасно;

перегляд архіву відеозаписів, можливість відновлення подій потрібного періоду часу без зупинки відеозапису;

підключення декількох жорстких дисків до одного DVR;

підключення DVR до локальної та глобальної мережі;

Якщо Ви маєте намір купити DVR, Вам потрібно визначитися з рядом основних характеристик і функцій відеосистеми.

 

Одна з ключових характеристик для вибору DVR - кількість каналів. Найбільш затребуваним пристроєм даного типу є 4-канальний відеореєстратор. Існують і 8-, 16-, 24-, 32-канальні реєстратори.

 

Іншою важливою характеристикою для вибору реєстратора є тип носія. DVR може записувати відео на жорсткі диски, Flash-карту, SD-карту, HVR і NVR додатково підтримують роботу з мережевими сховищами даних. При необхідності щоденного відбору відеоданих, Вам підійде пристрій з підтримкою запису на карту SD. У разі необхідності цілодобової записи впродовж місяця, з можливістю зберігати важливі файли на знімний носій, Вам підійде пристрій з жорстким диском / дисками і підтримкою резервного копіювання на Flash-карту. Самим бюджетним пристроєм є USB DVR реєстратор, який не обладнаний жорстким диском, але дозволяє вести запис за тривожним події на USB-пристрій.

 

Всі реєстратори можливо підключити до телевізора, використовуючи BNC-роз'єм. Для підключення до стандартного комп'ютерного монітора необхідно переконатися в наявності VGA-роз'єму. HVR лінійки Tecsar мають HDMI-вихід, за яким можна передавати нестисливий відеопотік дозволом до 2560х1600 пікселів на великий екран монітора практично без втрати якості.

 

Більшість реєстраторів підтримують такі популярні функції, як запис «по руху», можливість налаштування частоти кадрів на канал, області детектування, пошуку в відеоархіву по каналу, імені файлу, час і дату. Гібридні реєстратори Tecsar мають вбудовану систему інтелектуального аналізу (IVS), здатну розпізнавати і супроводжувати типові тривожні події.

 

На відеореєстратор ціна формується виходячи з комплексу функцій пристрою, в тому числі залежить від кількості каналів відеозапису, кількості підключаються жорстких дисків, якості запису відеозображення.

 

В інтернет-магазині нашої компанії представлені як окремі пристрої - DVR відеореєстратор або HVR, так і готові комплекти відеоспостереження. Наші консультанти допоможуть Вам вибрати відповідну за характеристиками і вартості модель в залежності від конкретних завдань системи відеоспостереження.

В цій категорії немає товарів.